Дбайливе перевезення Вашого гардеробу

Плануєте переїзд? Тоді вам потрібно зібрати усі крупи в окрему коробку, якісно загорнути кожну тарілку, щоб не розбилася, не ховати далеко хоча б одну сковорідку. Але на практиці виходить, що більшу частину коробок займає гардероб, тому потрібно чітко знати, як правильно збирати особисті речі.
Створено: 13 Березня 2023
Оновлено: 04 Квітня 2023
Дізнатись ціни
Замовити переїзд

Дбайливе перевезення Вашого гардеробу

перевезення гардеробу

Плануєте переїзд? Тоді вам потрібно зібрати усі крупи в окрему коробку, якісно загорнути кожну тарілку, щоб не розбилася, не ховати далеко хоча б одну сковорідку. Але на практиці виходить, що більшу частину коробок займає гардероб, тому потрібно чітко знати, як правильно збирати особисті речі.

Невеликі хитрощі

  • Використовуйте свій одяг для заповнення пустот в коробках замість пухирчастої плівки і пінопласту. Відберіть ті речі, які Ви можете використовувати для цих цілей і складіть їх в окрему стопку, щоб кожен член сім'ї міг ними скористатися. Наприклад, у носок можна «упакувати» скляну чарку, тоді вона не розіб'ється навіть при сусідстві з іншими скляними предметами.
  • Використовуйте правило великого пальця. Фізика тут не при чому, просто упаковану повністю коробку спробуйте зрушити одним великим пальцем з місця. Не вийшло? Значить, вага коробки більше 30 кг і підняти її Вам буде дуже складно, перекладіть кілька речей в нову тару так, щоб кожну можна було зрушити лише великим пальцем.
  • Маркіруйте коробки не тільки по внутрішньому наповненню, але і відзначаючи до якої кімнаті вона належить. Так буде зручніше навіть вантажникам, які віднесуть коробочку відразу в потрібне місце, а не залишать її на порозі під ногами.
  • Виперіть усі забруднені речі на старому місці. Адже останнє, що Вам сподобається на новій квартирі – це необхідність одразу підключати пральну машину, прати, розвішувати, а потім ще й прасувати речі.

Як правильно пакувати одяг

пакування гардеробу

Коли Ви вивчили основні правила і морально підготувалися пакувати свій гардероб, час починати, адже до переїзду потрібно ще багато чого встигнути! Запам'ятайте, що взуття краще пакувати окремо від одягу. Ідеально, якщо збереглися фабричні взуттєві коробки, тоді можна взуття скласти в них, а самі коробки поставити одна на одну по 3-4 штуки і перев'язати мотузкою.

Для пакування речей найкраще підходять валіза і дорожня сумка, власне для цього вони і створені. Переїжджаючи, збирайте речі дуже обережно, ніби збираєтеся на відпочинок. Невідомо, як швидко Ви розберете потім валізи, тому речі можуть втратити гарний зовнішній вигляд.

Сортуйте речі, особливо якщо їх багато і вони не поміщаються в одну валізу або коробку. В залежності від сезону, зверху складіть ті, які знадобляться Вам відразу, в той же день. Непогано було б зібрати для кожного члена сім'ї «набір костюмів» на найближчі три дні, щоб не переривати усе в пошуках улюблених джинсів.

Звичайно, валіз в наявності не вистачить на речі всіх членів сім'ї, тому доведеться використовувати мішки для сміття або коробки. Перші більше підійдуть для постільної білизни, рушників. Купувати пакети потрібно самого великого розміру і найвищої щільності, та все одно не потрібно набивати їх речами до самих країв – пакети можуть порватися.

Найделікатніші речі збирайте у валізу. Використовуйте спеціальні мішечки і складайте кожен предмет гардероба акуратно. Після починайте використовувати коробки. Відразу відмовтеся від наміру взяти коробки в найближчому продуктовому магазині – у них можуть знаходитися залишки їжі і навіть личинки комах, які поїдуть з Вами на нову оселю. Використовуйте коробки із канцелярських магазинів або придбайте пакувальні матеріали в мувінговій службі. Компанія «УРА! Переїзд» знає, що коробки Вам не потрібні надалі, тому пропонує взяти їх в оренду за ціною, значно нижче покупки.

Але є такі речі, які у валізу або коробку не скласти, їх потрібно перевозити виключно на тремпелі, в чохлі для одягу. Дорогі костюми, шуби і пальта в руках не вивезеш, тим більше, коли на Вас лежить весь тягар і відповідальність за переїзд.

Рішення знайдено!

Для перевезення випрасуваних речей, шуб та пальт, які потрібно перевозити виключно на вішаках і не можна складати, компанія «УРА! Переїзд» рекомендує використовувати мобільні вішалки. Такі стійки виготовлені із нержавіючого металу і можуть витримати вагу до 80 кг. Також у них знизу є металева решітка, яка захищає одяг від падіння на землю. На такій стійці можна розмістити до 30-ти вішаків, або ж до 15-ти одиниць верхнього одягу. Саме такі вішалки наші пакувальниці та вантажники використовують при перевезенні квартир та будинків по пакету Еліт.

гардероб

Весь одяг на вішаках повинен бути застібнутим, щоб під час транспортування він не злітав. Після розміщення вішаків на стійці, потрібно її повністю запакувати у стретч-плівку у 2-3 шари. Таке пакування захистить від потрапляння пилюки та бруду на одяг під час перевезення.

Мобільні вішалки обладнані 4-ма колесами, які дозволяють їх легко транспортувати. Коли ж потрібно перенести їх по сходах Вам не обійтися без послуг вантажників. При перенесенні мобільних стійок бажано щоб вантажники використовували спеціальні такелажні ремені, як показано на фото.

Таке транспортування одягу дозволяє зекономити досить багато часу на його повторне прасування, а наявність їх вже на вішаках – швидко розставити їх по гардеробу на новому місці.

Замовляйте пакет Еліт для квартирного чи будинкового переїзду і Ваші речі безпечно переїдуть у новий гардероб!

Іван Горгут - Найдосвідченіший вантажник
Іван Горгут
Найдосвідченіший вантажник
Я маю більше 12 років досвіду в організації перевезень та переїздів, як у місті Львів, так і по всій Україні. На моєму рахунку більше 1230 успішних переїздів. Обожнюю свою роботу і писати статті в блозі “УРА! Переїзд”
Цікавить інше запитання?
Знайдіть відповіть серед інших питань, або спитайте особисто.
Послуги перевезення вантажу у Львові від УРА! Переїзд

Цей сайт використовує файли cookies. Використовуючи наш сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності