Перевезення меблів у Львові – УРА! Переїзд

Компанія "УРА! Переїзд" у Львові надає повний комплекс послуг з перевезення речей. Наші вантажники допоможуть завантажити та розвантажити ваші речі (меблі, домашню техніку, тощо), забезпечуючи безпеку та швидкість. А пакувальні послуги забезпечать захист ваших речей під час переїзду.
Дізнатись ціни
Замовити переїзд

Послуги з перевезення меблів у Львові від УРА! Переїзд

Перевозка речей у Львові кожного окремого разу є специфічною задачею – деякі предмети побуту відрізняються підвищеною крихкістю, для інших характерні негабаритні розміри. Тож якщо перед Вами стоїть завдання перевезти меблі, чи будь - яке інше майно, наша компанія гарантує дбайливе ставлення до речей і їхню доставку до кінцевої точки без найменших пошкоджень.

Вартість перевезення речей залежить від декількох факторів. Об'єм вантажу визначає потрібний тип авто. Поверх та складність підйому/спуску впливають на час та зусилля. Необхідність розбір, або складання меблів є фактором. Відсутність ліфту, або неможливість ним скористатись може збільшити вартість. Додаткові послуги, як пакування, також додають до ціни, але забезпечують захист ваших речей.

Перевезення меблів

Особливості перевезення меблів та речей

Специфіка перевезення меблів полягає в тому, що треба правильно розподілити навантаження усередині кузова вантажівки так, щоби майно займало якомога менше обсягу, і при цьому не рухалося. Адже погано складені та закріплені меблі неодмінно пошкоджуються під час перевезення. Коли йдеться по міцний кухонний стіл, частину речей можна сховати під нього, а ще частину – поставити поверх; проте в усіх меблів є розумна межа навантаження на кришку, яку в жодному разі не слід перевищувати. При необхідності вантажники можуть розібрати меблі на старому місці і якісно їх зібрати на новій локації. Це дозволить замовити машину для перевезення менших габаритів і відповідно меншої ціни.

Також окремі предмети в кузові необхідно надійно фіксувати, щоби повністю виключити можливість переміщення при транспортуванні – гострий кут може пошкодити інші меблі. Щоб уникнути неприємностей, використовується різноманітне такелажне обладнання.

Послуга пакування для перевезення меблів Львів

Чому нам довіряють перевезення меблів?

Компанія УРА! Переїзд надає послуги з перевезення меблів та квартирного переїзду у Львові протягом багатьох років. За цей час ми довели тисячам львів’янам, що на нас можна повноцінно покластися – ми турбуємось, щоби майно замовника опинилося на новому місці в тому ж стані, в якому було відправлене, адже перевозка речей - один з основних напрямків нашої роботи!

Дізнатись вартість перевезення меблів

Тариф на перевезення меблів формується в залежності від того, наскільки багато майна необхідно перевезти, і наскільки далеко розташована кінцева точка маршруту відносно початкової. Перевезти меблі швидко вам допоможе правильне планування самого переїзду. Це завчасне прибуття вантажників, які при необхідності зможуть розібрати меблі, приїзд вантажного автомобіля із необхідними ременями для фіксування вантажу і відповідно їх злагоджена робота. Умови співпраці кожного разу узгоджуються в індивідуальному порядку – зв’яжіться з нашим менеджером, щоби дізнатися та зафіксувати ціну.


Цікавить інше запитання?
Знайдіть відповіть серед інших питань, або спитайте особисто.
Послуги перевезення вантажу у Львові від УРА! Переїзд

Цей сайт використовує файли cookies. Використовуючи наш сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності