Перевезення меблів у Львові – УРА! Переїзд

Компанія "УРА! Переїзд" у Львові надає повний комплекс послуг з перевезення меблів. Наші досвідчені вантажники працюють з усіма видами меблів, мають необхідні інструменти для їх розбору та складання, за потреби. А пакувальні послуги забезпечать максимальний захист вашого майна під час переїзду.
Дізнатись ціни
Замовити переїзд

Як проходить перевезення меблів?

Послуга перевезення меблів у Львові від мувінгової компанії УРА! Переїзд - це не лише транспортування вантажу з точки “А” до точки “Б”. Ми прагнемо зробити наш сервіс максимально комфортним, саме тому наша команда може виконати усі підготовчі роботи для того, щоб ваше майно не постраждало під час мувінгу.

З чого варто почати, коли Вам знадобилося перевезти меблі? З їх правильної підготовки. А саме: розбір предметів, упакування кріплень, усіх частин та деталей з використанням, обов’язково, якісних пакувальних матеріалів.Гофрокартон, гофроящики, повітряно-бульбашкова плівка, стрейч плівка - все це є в нашому арсеналі. І все це ми використовуємо для якісного пакування вашого майна під час перевезення меблів, для збереження їх цілісності. Саме тому, коли у Вас з’явиться потреба перевезти меблі у Львові, зв’яжіться з компанією УРА! Переїзд і наші фахівці прибудуть на місце робіт у зазначений час і підготують всі меблі для транспортування.

Послуги з перевезення меблів у Львові від УРА! Переїзд

Перевезення меблів у Львові кожного окремого разу є специфічною задачею, адже деякі об’єкти відрізняються підвищеною крихкістю, для інших характерні негабаритні розміри. Тож якщо перед Вами стоїть завдання перевезти меблі, наша компанія гарантує дбайливе ставлення та виконання усіх завдань, що виникають в процесі їх транспортування, доставку меблів до кінцевої точки без найменших пошкоджень.

Вартість перевезення меблів залежить від декількох факторів. Об'єм вантажу визначає потрібний тип авто. Поверх та складність підйому/спуску впливають на час та зусилля. Необхідність складання, монтажу меблів, відсутність ліфту, або неможливість ним скористатись може збільшити вартість перевезення. Додаткові послуги, такі як пакування, також додають до ціни, але, водночас, забезпечують захист вашого майна

Перевезення меблів

Особливості перевезення меблів

Специфіка перевезення меблів полягає в тому, що треба правильно розподілити навантаження усередині кузова вантажівки так, щоби майно займало якомога менше обсягу, і при цьому не рухалося. Адже погано складені та закріплені меблі неодмінно пошкоджуються під час перевезення. Коли йдеться по міцний кухонний стіл, частину речей можна сховати під нього, а ще частину – поставити поверх; проте в усіх меблів є розумна межа навантаження на кришку, яку в жодному разі не слід перевищувати. При необхідності вантажники можуть розібрати меблі на старому місці і якісно їх зібрати на новій локації. Це дозволить замовити машину для перевезення менших габаритів і відповідно меншої ціни.

Також окремі предмети в кузові необхідно надійно фіксувати, щоби повністю виключити можливість переміщення при транспортуванні – гострий кут може пошкодити інші меблі. Щоб уникнути неприємностей, використовується різноманітне такелажне обладнання.

Послуга пакування для перевезення меблів Львів

Чому нам довіряють перевезення меблів?

Компанія УРА! Переїзд надає послуги з перевезення меблів та квартирного переїзду у Львові протягом багатьох років. За цей час ми довели тисячам львів’янам, що на нас можна повноцінно покластися – ми турбуємось, щоби майно замовника опинилося на новому місці в тому ж стані, в якому було відправлене, адже якісний та ефективний мувінг - основний напрямок нашої роботи!

Дізнатись вартість перевезення меблів

Тариф на перевезення меблів формується в залежності від того, наскільки багато майна необхідно перевезти, і наскільки далеко розташована кінцева точка маршруту відносно початкової. Перевезти меблі швидко вам допоможе правильне планування самого переїзду. Це завчасне прибуття вантажників, які при необхідності зможуть розібрати меблі, приїзд вантажного автомобіля із необхідними ременями для фіксування вантажу і відповідно їх злагоджена робота. Умови співпраці кожного разу узгоджуються в індивідуальному порядку – зв’яжіться з нашим менеджером, щоби дізнатися та зафіксувати ціну.


Цікавить інше запитання?
Знайдіть відповіть серед інших питань, або спитайте особисто.
Послуги перевезення вантажу у Львові від УРА! Переїзд

Цей сайт використовує файли cookies. Використовуючи наш сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності