Часті запитання та відповіді

У наш час важко знайти людину, яка ніколи би не перевозила речі, і те саме стосується компаній. Велика кількість особистих або корпоративних речей означає, що самотужки перемістити їх на нове місце практично неможливо — набагато практичніше замовити послуги перевезення вантажу у професіоналів!
Дізнатись ціни
Замовити переїзд
Усі питання
Усі ці питання задавали реальні клієнти. Ви також можете запитати щось.
Так, якщо потрібно дозавантажити автомобіль навіть по маршруту руху, це оплачується як додаткова година роботи
Відповідно до митних правил, оцінку таких меблів може дати експерт. Якщо згідно його висновку ці меблі складають культурно-історичну спадчищу то їх вивезення - заборонено, якщо ж вони не є такими тоді їх можна вивозити.
При квартирному переїзді власник майна повинен спочатку простежити за завантаженням у точці А, а потім приймати вантаж у точці Б. Якщо у клієнта немає власного транспорту, або йому зручніше поїхати безпосередньо у кабіні вантажівки, це можливо, але треба заздалегідь узгодити кількість пасажирів із менеджером.
Послуга офісного переїзду у Львові надається підрядником у повному обсязі, під ключ – тобто, необхідна кількість вантажників уже включена в загальну суму до сплати, і вони прибудуть за старою адресою офісу разом із вантажівкою. Замовник домовляється з менеджером про кількість вантажників та додаткові послуги, такі як пакування.
Сильні й професійні вантажники - відповідально ставляться до майна замовників. У своїй діяльності керуються виключно найвищими стандартами роботи. Мають необхідний інструмент для розбирання та збирання меблів від 2 год. до 60 кг/люд.
Оплата становить 200 грн/год і передбачає перерву щогодини на 10 хв. Мінімальна вартість послуг вантажника становить 400 грн. Ціна за денну роботу вантажника складе 1600 грн за 8-ми годинний робочий день.
Якщо обставини складаються так, що замовник змушений займатися переїздом у час, коли більшість людей відпочивають, компанія «УРА! Переїзд» піде назустріч, забезпечивши і транспорт, і послуги вантажників. Водночас за таких умов може застосовуватися збільшений тариф – узгоджуйте вартість перевезення в індивідуальному порядку.
Ми займаємося перевезенням меблів усіх видів, в тому числі крихких, негабаритних та нерозбірних. Наші професійні вантажники за допомогою спеціального обладнання зможуть розібрати шафу-купе чи ліжко, все запакувати та перевезти. На новому місці вони все розпакують та зберуть меблі. Також під вашим керівництвом все правильно розставлять в квартирі чи в офісі.
Така послуга передбачена і не вимагає окремої доплати – представник офісу може не тільки слідувати за вантажівкою на особистому автомобілі, але і сидіти в кабіні поруч із нашим водієм. Таких попутників може бути більше одного, проте необхідно заздалегідь попередити нас про кількість пасажирів.
Вибрати найбільш вигідну вантажівку можна за умови, що замовник знає параметри вантажу і повідомить їх менеджерові, аби той міг підібрати відповідний автомобіль. Щоб перевезти меблі у Львові з однокімнатної квартири вам потрібна вантажівка на 14 м.куб, для двох кімнатної квартири, вже потрібна вантажівка на 25 м.куб.
Професійні пакувальники мувінгової компанії УРА! Переїзд надають такі послуги: пакування, розпакування речей замовника, підготовка меблів (без їх пакування) до виносу з приміщення. Наші пакувальники роблять свою роботу професійно та безпечно.
Якщо клієнт упевнений у власній здатності добре запакувати майно, це його право – ми продамо пакувальні матеріали, і цим обмежимося. Проте слід враховувати, що неправильно припасована плівка може розгорнутися, а шарів скотчу може не вистачити. Просто накручувати їх якомога більше – рішення, нелогічне з точки зору витрат упаковки, тому довіртеся людям, котрі знають, як надійно спакувати речі.

Задайте своє питання

Якщо ви не знайшли відповіді у питаннях вище — ми відповімо вам особисто на email та додамо ваше питання в цей розділ на сайті
Послуги перевезення вантажу у Львові від УРА! Переїзд

Цей сайт використовує файли cookies. Використовуючи наш сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності