Замовити пакування речей у Львові - УРА! Переїзд

Сучасний світ надзвичайно швидкий, плин часу вимагає від нас присутності у різних місцях – одночасно. Коли мова йде про переїзд – будьте певні, ви нам НЕ потрібні. Так саме НЕ потрібні, адже наша компанія надає послуги з пакування речей та майна у Львові.
Дізнатись ціни
Замовити переїзд
Пакування речей

Послуги пакувальників у Львові

Квартирний чи офісний переїзд не обходиться без необхідності запакувати речі у коробки, а потім їх розставити на новому місці. Як часто буває, цю роботу львів’яни відкладають на останок. Адже виділити достатньо часу щоб знайти, придбати і доставити пакувальний матеріал додому і потім усе попакувати у них часто просто не має. Тому цю відповідальну роботу довіряють нашим дівчатам – пакувальницям.

Пакування техніки

Пакування особистих речей при переїзді

Пакування особистих речей із залученням нашого персоналу дозволить забути про будь які клопоти із переїздом. Компанія УРА! Переїзд доставить весь необхідний пакувальний матеріал до вашої оселі, куди прийдуть пакувальниці і все якісно та правильно попакують у коробки. Після чого професійні вантажники та вантажний автомобіль, перевезуть усе за новим адресом. У своїй роботі ми використовуємо високоякісний пакувальний матеріал, який перевірений часом та досвідом наших працівників. Для того, щоб ваші речі не пом’ялися під час перевезення, ми використовуємо мобільні вішалки. Щоб улюблений сервіз безпечно переїхав, ми обгорнемо його не тільки увагою, але і пакувальним папером. Усе складемо у коробки, адже наші пакувальниці є переможцями у грі, яка має назву Тетріс.

Пакування техніки під час переїзду квартири

Кожен квартирний переїзд супроводжується перевезенням великої та дрібної побутової техніки. У Вас може не бути меблів, але техніка є завжди. Особливу увагу при перевезенні приділяється холодильнику та телевізору, адже це як правило найдорожчі та найбільші прилади у домашньому побуті. Для безпечного їх перевезення ми запропонуємо Вам спінений поліетилен товщиною 3 мм, який дбайливо обгорнемо стрейч плівкою. Для перевезення дрібної побутової техніки підійдуть картонні коробки. В які сміло можна помістити мікрохвильову піч, мультиварку чи каво машину. Варто відзначити, що весь необхідний пакувальний матеріал для переїзду, наші вантажники зможуть привезти і немає необхідності турбуватися про його пошук, купівлю та доставку.

Пакування квартири

Пакувальний матеріал для переїзду

Завдячуючи більше 9-ти рокам професійного досвіду з перевезень квартир та офісів. Ми сформували перелік пакувального матеріалу який оптимально підходить від усі умови перевезення. В першу чергу че однотипні картонні коробки 440Х440Х38, які дозволяють якісно завантажувати автомобіль і економити місце в ньому. Друге - пакувальний папір в рулонах та листах, який ми використовуємо при пакуванні посуду та крихких речей. Третє - це спінений поліетилен товщиною 3 мм та стрейч плівка, їх ми використовуємо при пакуванні техніки та меблів. Всі ці матеріали перевірені часом та тисячами якісно проведених переїздів, тому Вам не варто шукати чогось іншого. Достатньо тільки нам зателефонувати і замовити переїзд з пакування речей

Дізнатись вартість пакування речей

Ціна пакування речей - фіксована, та оплачується погодинно. Мінімальний виклик однієї пакувальниці - 4 год. При перевезенні однокімнатної квартири, Вам буде достатньо двох пакувальниць, які можуть професійно запакувати посуд на кухні та Ваші речі. При переїзді офісу та двокімнатної квартири потрібно як мінімум 4-ри пакувальниці. Ціна на їх послуги фіксована і залежить виключно від кількості відпрацьованих годин, але не менше ніж 4-ри години. Щоб дізнатися точну вартість за годину роботи пакувальниці варто нам зателефонувати або надіслати повідомлення через Viber або Telegram. Наш оператор ознайомить із цінами на послуги і запропонує Вам оптимальну для Вашого переїзду кількість персоналу.


Цікавить інше запитання?
Знайдіть відповіть серед інших питань, або спитайте особисто.
Послуги перевезення вантажу у Львові від УРА! Переїзд

Цей сайт використовує файли cookies. Використовуючи наш сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності