Поради по переїзду

Думка про переїзд на нове місце неодмінно тягне за собою турботи про забезпечення належного транспортного засобу, в який би помістилося все хатнє майно і додатково перевезти всіх членів сім’ї. Рішення такого завдання сміло можете довірити компанії – «УРА! Переїзд».
Дізнатись ціни
Замовити переїзд
Поради по переїзду
torgova_tochka3
Перевозимо торгову точку
Перед тим як почати безпосередньо перевезення магазину чи аптеки, бутіка чи кіоску, менеджер мувінгової компанії виїздить до замовника для проведення оцінювання обсягу робіт, на основі якого складається не тільки кошторис, а й розробляється детальний план та графік перевезення.
Читати докладніше
persh
Коробка "першої ночі" у новому домі
Після прибуття на нове місце ви будете здивовані, як багато речей знадобиться вам у перші ж години перебування в новому помешканні.
Читати докладніше
zol2
Квартирний переїзд у Львові: 10 золотих правил
Переїзд налічує декілька видів змін, але однією з найбільш вражаючих та емоційних є зміна адреси проживання. Це клопітна справа, яка потребує не аби яких навичок та вмінь. Тому, щоб заселитися у нову оселю з приємними враженнями, потрібно завчасно підготуватися до переїзду.
Читати докладніше
rez6
«Я не розумію за що мені це» або тяжкий переїзд дівчини від колишнього
Одна і ще з десяток великих сумок з усіляким лахміттям - так зазвичай дівчина тікаєте від хлопця «брехуна». Часом в парах трапляється таке, що ти дізнаєшся деталі життя своєї другої половинки і розумієш, що далі з ним бути не можеш. Найпоширеніше серед дівчат – дізнатися, що її хлопець їй зраджує або заробляє мільярди в неї за спиною. Тоді настає час з’їхати у окреме житло, а в ідеалі – піти так, аби він цього не бачив.
Читати докладніше
rez3
Особливості переїзду до дівчини
Досягнення дитиною певного віку спонукає їх створити свою сім’ю. Деякі молодята узаконюють свої стосунки, інші – приймають рішення пожити разом. Це можна зробити в окремій квартирі когось з молодят чи навіть знімне житло. Але бувають випадки, коли виникають фінансові труднощі, і створена пара оселяється на території дівчини.
Читати докладніше
rez9
Вантажник - допомога чи зайві витрати?
Настала година перевезення особистих речей з дачі або найманої квартири в нову квартиру чи будинок? Дуже актуальна та доречна річ, проте й клопітка справа та складне завдання. Можна ризикнути та спробувати впоратися власними силами - попросити допомоги родичів та друзів. Але виникає питання - чи зможуть вони так само швидко і якісно впоратися з завданням, як професійний вантажник? За статистикою – ні. Тому без послуг сильних чоловіків та знавців своєї справи важко обійтися.
Читати докладніше
rokla1
Рокла: правила та особливості користування
Як використовувати гідравлічний візок. Рекомендації щодо вибору та експлуатації рокли, її види. Правила та особливості переміщення вантажу за допомогою рокли.
Читати докладніше
rez7
Правила перевезення швидкопсувних вантажів: особливості та вимоги
Особливості та правила перевезення швидкопсувних вантажів. Вимоги до автомобільних транспортних засобів та основні документи для перевезення товарів, що швидко псуються.
Читати докладніше
tvar7
Перевезення тварин: поради та стандарти перевезення тварин у 2024 році
Як правильно організувати перевезення тварин. Найкращі поради від мувінгової компанії "УРА! Переїзд". Всі хитрощі по перевезенню тварин. Транспортні послуги для перевезенню собак, ссавців.
Читати докладніше
hol1
Як перевезти холодильник: все що потрібно знати про транспортування холодильника
Як перевозити холодильник правильно. Чи можна перевозити холодильник лежачи. Все що потрібно знати про транспортування холодильника від мувінгової компанії «УРА! Переїзд»
Читати докладніше
rez2
Перевезення піаніно (фортепіано): корисні поради та ціни у 2024 році
Перевезення піаніно, роялю та будь-якого музичного інструменту повинно бути надійним та безпечним. Ми допоможемо вам перевезти фортепіано у Львові швидко і без ушкоджень
Читати докладніше
rez8
Картонні коробки для переїзду: як вибрати головний атрибут переїзду
Як вибрати картонні коробки для пакування речей, та як ними користуватися під час переїзду. Як швидко скласти коробку. Зручні способи маркування, що полегшують процес переїзду.
Читати докладніше
rez5
Як і де знайти кращих вантажників для переїзду у Львові
Час переїзду – період хвилюючий для всіх членів сім'ї. Особливо переживає голова родини, на якого покладена організація кожного кроку. Розуміння того, що з усім обсягом речей самостійно не впоратися – один з приводів звернення до послуг вантажників.
Читати докладніше
pianino123
Перевезення піаніно від мувінгової компанії УРА! Переїзд
Однією з непростих задач, якщо її намагатися виконати самостійно, є перевезення музичного інструменту. Цей вантаж потребує обережного ставлення при перевезенні та наявність спеціального обладнання. Впоратися з нею можуть спеціалісти мувінгових компаній. Розглянемо декілька порад щодо перевезення цінного вантажу.
Читати докладніше
scotch1
Правильний скотч для переїзду - один з головних пакувальних матеріалів
Ця історія почалась у далекому 1923р., коли американцю Річарду Дрю надали посаду у лабораторії, що займалася виробництвом паперу «3 М». З 1923р. Дрю почав працювати техніком. Згодом, фірма оцінила старання та зусилля Річарда, тому вирішила скерувати його в магазини та автосалони, для перевірки нового наждачного паперу.
Читати докладніше
ofper
Перевозимо офіс правильно!
Ідеальний офісний переїзд - це переїзд, який на 100% реалізує мувінгова компанія. Тобто Вам, як головному герою відомого фільму, залишається тільки прихопити свій фікус у горщику.
Читати докладніше
rez11
Як перевезти склад?
Можна власними силами перевезти все майно, правда це займе набагато більше часу ніж при переїзді з мувінговою компанією. А от якщо порівняти з хворобою складський переїзд – то це вже застуда с ускладненнями, і без спеціаліста тут аж ніяк не обійтися.
Читати докладніше
rez12
Причини для переїзду
Невеличка інфографіка про те, хто і чому найчастіше переїжджає в Україні. Як бачите, найчастіше причиною стає трудова міграція до великих міст України. Ми готові переїхати з квартири, давно облаштованої та обжитої, разом з сім'єю, домашніми тваринами тільки заради кращого місця роботи.
Читати докладніше
pom
Пом’якшувач від УРА! Переїзд: навіщо потрібен та які в нього функції
Спінений поліетилен, або як люблять його називати виробники піно поліетилен, або скорочено ППЕ – унікальний матеріал. У повсякденному житті він слугує важливим елементом будь-якого переїзду: забезпечує зручність у транспортуванні та закріплює пакувальний матеріал. Більш детально про вибір пом’якшувача, властивості та його використання Ви дізнаєтеся у цій статті. 
Читати докладніше
rez14
Грузове таксі Львів. Як вибрати машину?
У даній статті ми розглянемо основні переваги грузового таксі, його види, корисні поради та недоліки щодо вибору, а також «підводні камені», що можуть трапитися під час перевезення грузів.
Читати докладніше
bel2
Переїзд від дівчини – не проблема!
Дівчата дуже болісно переживають розрив з хлопцем: плачуть, заїдають горе, п’ють вино на кухні з подругами і жаліються, як їм не щастить. А от хлопці ставляться до цього зовсім інакше, наприклад ось реальна історія про те, як хлопець переїжджав від колишньої.
Читати докладніше
rez20
Оренда рокли та навіщо вона потрібна під час переїзду
Оренда рокли досить популярна послуга. Її замовляють на будівельні майданчики, склади та навіть на переїзд офісу чи банку. Адже важкі сейфи та банкомати можна безпечно перевезти тільки на рохлі. У статті дізнаєтеся як її використовувати, та на що звертати увагу при виборі.
Читати докладніше
bel5
Пакувальний папір. Яка його роль під час переїзду
Неодмінним атрибутом будь-якого переїзду є пакувальний папір. Він дозволяє зберегти посуд, крихкі речі від пошкоджень у картонних коробках, використовується часто для пакування меблів, дзеркал, техніки та ін. У статті розглянемо його види, призначення та характеристики.
Читати докладніше
rez18
Якою має бути стретч-плівка для переїзду
Стретч-плівка – це важливий атрибут будь-якого переїзду та відмінний захист продукції від бруду, пилу, вологи та різного роду випадкових механічних пошкоджень, також, стретч-плівка чудово фіксує продукцію, що транспортують на дерев’яних та пластикових піддонах. У нашій статті ви дізнаєтеся для чого вона використовується, та які у неї технічні характеристики.
Читати докладніше
bel7
Поради щодо особистого переїзду
Насправді, якщо підійти до організації переїзду з однієї квартири на іншу, чи з квартири в заміський будинок, «по-логістичному», то можна перевезти всі речі цілими і неушкодженими за дуже короткий термін, без великих емоційних переживань та грошових витрат. Незалежно від причин та обставин, за яких Ви переїжджаєте, ідеальним рішенням буде звернутися в мувінгову компанію, спеціалісти якої, дякуючи своєму досвіду, навичкам та матеріально-технічному оснащенню, розберуть, запакують, перевезуть і розпакують Ваші речі за лічені години.
Читати докладніше
optym1
Перевезення офісу: рекомендації по оптимізації роботи
Перевезення офісу має свою специфіку та особливості, які обов’язково потрібно взяти до уваги ще на етапі планування робіт. Так, одним із найбільш відповідальних завдань під час мувінгу офісу є розташування меблів у новому приміщенні. Адже нове планування має відповідати стандартам та допустимим нормам, а також бути зручним та комфортним для працівників.
Читати докладніше
gard1
Дбайливе перевезення Вашого гардеробу
Плануєте переїзд? Тоді вам потрібно зібрати усі крупи в окрему коробку, якісно загорнути кожну тарілку, щоб не розбилася, не ховати далеко хоча б одну сковорідку. Але на практиці виходить, що більшу частину коробок займає гардероб, тому потрібно чітко знати, як правильно збирати особисті речі.
Читати докладніше
trudnoshchi
Труднощі при самостійному перевезенні сейфу та як їх вирішують мувери?
Кожна поважаюча себе фірма має сейф, а також він є і в деяких квартирах. Перевезти сейф самостійно виходить не у всіх, так як він може мати досить великі габарити. Тому часто володарі такого «скарбу» звертаються в мувінгву компанію, що спеціалізується на подібних перевезеннях і має в своєму штаті професійних вантажників.
Читати докладніше
rez22
Як зробити перевезення роялю у Львові швидким та безпечним?
Рояль – це музичний інструмент, прекрасний і величний. Його звучанням можна насолоджуватись нескінченно довго. Присутність фортепіано дома у місті Львові символізує заможність господарів, а в середині ХІХ століття кожна панянка зобов’язана була вміти грати на цьому музичному інструменті.
Читати докладніше
sus1
Як залишитися із сусідами друзями?
Організація переїзду — це з одного боку радісна, ​​але і в той же час дуже важлива подія. Тим паче, що жоден переїзд не може обійтися без створення дискомфорту для ваших сусідів чи навіть простих перехожих. Перевезення квартири чи офісу завжди вимагає роботи вантажників та вантажних автомобілів, які постійно завантажують сходові клітки, займають ліфти та паркувальні місця.
Читати докладніше
rez15
Перевезення ліжка: основні правила
Ліжко із ортопедичним матрацом забезпечать вам комфортний і повноцінний сон, але як тільки постає питання як правильно перевезти ліжко та матрац на нове місце виявляється не все так легко. Будь-яке ліжко, чи воно односпальне чи двоспальне перед перевезенням потрібно розібрати, не зважаючи з чого виготовлений каркас чи то з ДСП плити, дерева чи навіть металу.
Читати докладніше
bel8
Як перевезти диван, щоб не пошкодити оббивку
Щоб зрозуміти всі тонкощі перевезення дивану, давайте для початку розберемося, які вони бувають. Дивани поділяються на розкладні та не розкладні. Розкладні в свою чергу на одно та двоспальні. Всіх їх об’єднує наявність оббивки та суцільність конструкції, яку не завжди можна розкрутити.
Читати докладніше
rez16
Чистка від скотчу
Згадуючи переїзд до нової оселі, в пам'яті кожного з нас спливає процес видалення клею з меблів. Не найприємніше заняття, чи не так? Але чи можна якось цього уникнути?
Читати докладніше
rez10
Як переїхати до хлопця
Тривалі стосунки між хлопцем та дівчиною передбачають новий етап – спільне проживання. Молоді люди мріють про свою домівку та затишок в ній. У цей час з’являється багато питань, на які треба знайти правильні відповіді. Як підготувати батьків до значних змін та на які тонкощі звернути увагу?
Читати докладніше
rez33
Перевезення власних речей за кордон
Багато років тому герой стрічки «Біле сонце пустелі» митник Верещагін казав «Митниця дає добро». Він був принциповою людиною, тому й не випустив розбійника Абдулу зі скарбом з країни. Як пройти митний контроль, перевезти речі, наприклад, до сусідньої Польщі?
Читати докладніше
Послуги перевезення вантажу у Львові від УРА! Переїзд

Цей сайт використовує файли cookies. Використовуючи наш сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності