Вантажники у Львові - УРА! Переїзд

Компанія “УРА! Переїзд” пропонує широкий спектр послуг вантажників за доступними цінами. Наші фахівці допоможуть вам у перевезенні на нове місце речей, меблів, будівельних матеріалів, побутової техніки, тощо. Також ви маєте змогу додатково замовити пакувальні та такелажні роботи.
Дізнатись ціни
Замовити переїзд

Послуги вантажників у м. Львів

Послуги вантажників від компанії «УРА! Переїзд» – це рішення будь-яких завдань із перевезення. В наші команді працюють лише професійні вантажники, які заздалегідь прибувають на місце, роблять оцінку можливості виносу меблів в зібраному стані, об’єм необхідного вантажного автомобіля і варіанти пакування. Все це буде зроблено у найкоротші терміни та за доступною ціною, адже головне для нашої компанії – це вирішення Ваших завдань із переїзду. Нехай не хвилює велика шафа-купе, двоспальне ліжко і стінка у вітальні, всі ці меблі наші вантажники розберуть, обережно і якісно упакують, перевезуть і знову зберуть.

Що включає робота вантажників?

Досить часто, послуги вантажників - це не лише вантажні та розвантажувальні дії. Команда УРА! Переїзд прагне зробити Ваш мувінг максимально комфортним та зручним, саме тому послуги, які Ви отримуєте, адаптуються до індивідуальних запитів кожного замовника.

  • Пакування та підготовка до переїзду. Професійні вантажники точно знають перевірені методики надійного пакування ваших речей, для їх безпечного перевезення.
  • Завантаження та розвантаження. Замовлення вантажників - це можливість отримати ефективне завантаження вашого майна, мінімізуючи ризики його пошкодження, швидке транспортування та ефективне розвантаження у потрібному місці без клопоту та додаткових витрат часу.
  • Демонтаж/монтаж меблів. Вантажники УРА! Переїзд у Льовові надають послуги з демонтажу та наступного монтажу меблів та обладнання під час мувінгу, тим самим значно спрощуючи сам процес переїзду.
  • Габаритні перевезення. Замовлення вантажників у випадках транспортування таких габаритних предметів, як: піаніно, сейфи, велика побутова техніка - це просто необхідність, адже самостійно виконати такі дії, інколи, неможливо. До того ж, транспортування важких та об’ємних предметів потребує особливої уваги та обладнання.Вантажники компанії УРА! Переїзд мають все необхідне для виконання таких спеціалізованих перевезень

Про вантажників УРА! Переїзд та ціни на їхні послуги

Наші вантажники – професіонали своєї справи. Ви залишитеся задоволеними якістю їх роботи, а речі та меблі швидко та без пошкоджень переїдуть у нове місце. Вантажники для переїзду “УРА! Переїзд” відрізняється відповідальною роботою, ввічливим ставленням до клієнта і максимальною віддачею під час кожного переїзду. Замовивши послуги вантажників за доступними цінами від “УРА! Переїзд” Ви отримаєте вирішення будь-якого завдання по перевезенню, а Ваш вантаж безпечно та швидко переїде на нове місце.

Вартість послуг вантажників (грузчиків) обумовлена декількома ключовими факторами. Перш за все, це спосіб розрахунку - погодинна ставка або ціна за виконане завдання.

Розмір та вага предметів також має значний вплив на вартість. Підняття або спускання важких або габаритних речей вимагає більше зусиль та може збільшити вартість послуг вантажників.

Крім того, поверх, на який потрібно підняти або спустити вантаж, грає роль у визначенні вартості. Поверхи без ліфту або віддалені від вантажного доступу можуть призвести до додаткової оплати.

Замовлення додаткових послуг, таких як пакування, оренда рокли, можуть вплинути на вартість.

Звертайтеся вже зараз і ми запропонуємо рішення для будь-якого переїзду.

Вантажники Львів

Дізнатись вартість послуг вантажників у Львові

Ціна роботи вантажника - це фіксована плата за годину роботи на Вашому замовленні. Максимальне навантаження на одного вантажника не повинно перевищувати 60 кг, цього цілком достатньо, щоб у двох винести холодильник або дерев’яний комод. Якщо ж у Вас є надважкі меблі або музичні інструменти (піаніно або рояль), вага яких на одну людину більша 60 кг, ми запропонуємо Вам рішення – такелажники. Ці професійні силачі працюють і навантаженням до 100 кг на одного працівника. Їм під силу перевезти сейф, піаніно, рояль чи навіть цілий банкомат. Робота вантажника може оплачуватися як погодинно, так і по денно, залежно від умов роботи і вимог клієнта. На кожну годину відпрацьованого часу, передбачена перерва на 10 хв. Це не багато, як здається на перший погляд, адже потрібно пам’ятати, що вантажники працюють фізично і їм необхідна перерва, щоб відновити сили та перевести подих. Мінімальний виклик одного вантажника у Львові це 2-ві години його роботи. Як правило замовляють парну кількість вантажників. В переважній більшості потрібно перевозити меблі які переносять у двох. Також робота парної кількості вантажників, дозволяє економити час роботи вантажного автомобіля. Щоб дізнатись ціни на послуги вантажників, заповніть контактну форму і дайте відповіді на його уточнюючі питання від нашого менеджера.


Цікавить інше запитання?
Знайдіть відповіть серед інших питань, або спитайте особисто.
Послуги перевезення вантажу у Львові від УРА! Переїзд

Цей сайт використовує файли cookies. Використовуючи наш сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності