Перевезення піаніно, рояля у Львові - УРА! Переїзд

Для спеціаліста мувінгової компанії і рояль, і піаніно – це вантаж, який вимагає дуже обережного ставлення при перевезенні, а також передбачає використання спеціального обладнання і різних методик транспортування, в залежності від розташування інструменту і його габаритів.
Створено: 22 Березня 2023
Оновлено: 30 Липня 2023
Дізнатись ціни
Замовити переїзд

Перевезення рояля та піаніно – королівському інструменту, королівські почесті

транспортування піаніно

Для професійного музиканта рояль і фортепіано – це два різні інструменти, які не тільки відрізняються по формі, а й мають відмінності в звучанні.

Для спеціаліста мувінгової компанії і рояль, і піаніно – це вантаж, який вимагає дуже обережного ставлення при перевезенні, а також передбачає використання спеціального обладнання і різних методик транспортування, в залежності від розташування інструменту і його габаритів.

Навіть якщо Ви відрізняєтеся неабиякою фізичною силою, не варто перевозити музичні інструменти самостійно. Постраждати може як цінний вантаж, так і Ваша спина.

Чому треба довірити перевезення піаніно та рояля професіоналам?

• Головна вимога до перевезення будь-якого музичного інструменту це 100%-ве збереження його звучання і неушкодженість. А якщо врахувати, що фортепіано і рояль, так само як і сейф, мають чималу вагу і нестандартні розміри, то щоб перевезти сейф у Львові, фортепіано або рояль, Вам для виконання цієї вимоги знадобляться професійні вантажники.

• Не всі знають, що чим старший інструмент за віком, тим він важчий і більший. Це пов’язано з тим, що раніше при виробництві особлива увага приділялася чистоті звучання і елементам декору. Інструмент створювався для просторих залів і ніхто не розраховував на те, що згодом він буде «втиснутий» в маленьку міську квартиру, та й ще на 10-тому поверсі.

• Рояль сам по собі важкий інструмент, а деякі моделі і взагалі оснащені чавунними рамами, що додає їм ваги. Враховуючи важкість конструкції, не може бути й мови про те, щоб впустити інструмент, вдарити чи тягнути сходами. Це неодмінно призведе і до зовнішнього, і до внутрішнього пошкодження.

Недаремно кажуть, що кожен повинен займатися своєю справою – музикант грати, а перевозити музичний інструмент - спеціаліст мувінгової компанії.

Для професійних вантажників не має значення з 12-го чи 1-го поверху треба знести піаніно, адже вони володіють не тільки досвідом, а й спеціальним оснащенням, яке дозволяє переміщати негабаритний вантаж, по сходах в т.ч.

Особливості перевезення музичних інструментів у Львові мувінговою компанією «УРА! Переїзд»

Ми пропонуємо послуги по перевезенню будь-яких музичних інструментів. Додатково ми надаємо послуги по пакуванню інструмента, демонтажу декоративних елементів з наступним їх монтажем. Саме тому в перевезенні великих, але тендітних речей, приймають участь не тільки вантажники, а й майстри столярної справи та меблярі.

Після транспортування музичні інструменти обов’язково потребують професійного налагодження. Вантажне таксі "УРА! Переїзд" допоможемо Вам у цьому питані, щоб після «подорожі» фортепіано та рояль приносили Вам радість ще довгі роки!

Цікавить інше запитання?
Знайдіть відповіть серед інших питань, або спитайте особисто.
Послуги перевезення вантажу у Львові від УРА! Переїзд

Цей сайт використовує файли cookies. Використовуючи наш сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності