Новини УРА! Переїзд

Думка про переїзд на нове місце неодмінно тягне за собою турботи про забезпечення належного транспортного засобу, в який би помістилося все хатнє майно і додатково перевезти всіх членів сім’ї. Рішення такого завдання сміло можете довірити компанії — «УРА! Переїзд».
Дізнатись ціни
Замовити переїзд
Новини УРА! Переїзд
brend
Ти впізнаєш її з тисячі... - нашу машину, звичайно!
Довгий час мешканці будинків мучилися у здогадках, хто ж так чудово перевозить меблі їхніх сусідів. Ми піклуємося про спокій наших клієнтів, тож тепер їм не доведеться відповідати на численні запитання знайомих та ділитися телефонами з усіма бажаючими. Як ми цього досягли? Читайте далі!
Читати докладніше
slogan
Переможця конкурсу на найкращий слоган визначено!
Всі з нетерпінням чекали на завершення конкурсу щодо найкращого слогану для нашої компанії. І ось, нарешті, ця мить настала! Час розкривати карти!
Читати докладніше
velyki
Великі вантажі – нам під силу
Перевезти домашній статок або меблі з офісу – це просто і швидко. Будь яка компанія-перевізник зробить потрібну роботу за декілька годин.
Читати докладніше
med5
Нам виповнилося 2 роки! Плюс святкова акція
Коли людині виповнюється 2 роки – здолано великий шлях – від немовляти до майже повноцінного громадянина. Це найважливіші роки у житті дитини.
Читати докладніше
bio1
Переїзд головного офісу мережі аптек і оптик «Biomed» виконали на відмінно!
Для спеціалістів компанії «УРА! Переїзд» немає надскладних задач. Отримавши завдання від клієнта, ми заздалегідь продумуємо кожен крок його виконання, а тому завжди показуємо якісні результати.
Читати докладніше
kon1
Перевезення концертного роялю у Львові – завдання для професіоналів
Мувінгова компанія «УРА! Переїзд» не боїться складних завдань. Використовуючи професійне обладнання та спеціальні інструменти, спеціалісти легко та швидко впораються навіть з великогабаритними вантажами, котрі відрізняються значною вагою та специфікою транспортування.
Читати докладніше
zav1
Завдання вагою 865 кг: перевезення пресу для лабораторії
Переносити тяжкі предмети для вантажників мувінгової компанії — звична справа. Але іноді доводиться їх транспортувати нестандартним способом адже ці самі важкі предмети трапляються нестандартні. Так, у квітні цього року такелажники компанії «УРА! Переїзд» здійснили унікальне перевезення пресу вагою 865 кг і підйом його на 4-й поверх у лабораторію по випробуванню асфальтного покриття. Цей випадок перший у практиці компанії.
Читати докладніше
spor1
Спорт. Здоров’я. Це все про вантажників «УРА! Переїзд»
Переїзд – справа відповідальна, і займатися нею повинні виключно відповідальні люди, з практичними та теоретичними навичками. Мова зараз не тільки про логістів, менеджерів та водіїв. Сьогодні ми поговоримо про вантажників та їх важку працю.
Читати докладніше
sigm1
Перевезення компанії Sigma від «УРА! Переїзд»
Здійснивши переїзд вже не одного офісу, працівники «УРА! Переїзд» виділили для себе критерії, за якими вони легко характеризують майбутнє перевезення компанії, грунтуючись на специфіці її роботи. Наприклад, перевезення компанії, яка займається розробкою програмного забезпечення, має наступні особливості:
Читати докладніше
bus1
Новий брендований бус від «УРА! Переїзд» на дорогах Львова
Жовтий колір асоціюється з сонцем, теплом та позитивом. Яскравий, він привертає до себе увагу та стимулює людину до дії. Компанія «УРА! Переїзд» рада повідомити, що тепер у нас в гаражі є «сонячна» машина, що перевозить речі з гарним настроєм. Дізнатися її в місті Ви зможете завжди, адже автомобіль брендований – з його боків посміхається фірмовий знак «УРА! Переїзд» - фіолетова вантажівка.
Читати докладніше
med1
Як перевезти медичне обладнання вчасно та надійно
Медичне обладнання — річ не тільки важка, але й тендітна. Про це працівники компанії «УРА! Переїзд» знали і раніше, але нещодавно їм стався випадок дізнатися й особливості перевезення цих життєво важливих апаратів.
Читати докладніше
perev_odyagu
«УРА! Переїзд» пропонує новий рівень перевезення речей: без пакування, без прасування
Нещодавно до нас звернувся новий клієнт, начебто зі звичним завданням – перевезти речі. Але було в цьому замовленні дещо незвичайне і команда «УРА! Переїзд» не змогла встояти перед новими труднощами. Адже тільки вирішуючи їх, удосконалюючи свій сервіс і пропонуючи Вам вже нові послуги, засновані на Ваших потребах, ми ростемо у своїх очах.
Читати докладніше
nez1
Незвичайне замовлення з пригороду Львова або особливості сільського переїзду
Село Верхня Білка знаходиться трохи більше ніж 20 км від м. Львова. Але ці півгодини їзди відкривають зовсім інший світ: чисте повітря, жива природа, можливість самому забезпечувати себе свіжим провіантом найвищої якості. Саме такої обстановки не вистачало нашим героям, що звернулися за послугами квартирного переїзду до «УРА! Переїзд».
Читати докладніше
ins1
Транспортування музичних інструментів. Якісна допомога від «УРА! Переїзд»
Інструмент для музики – це його дитя або кращий друг. Тому грати на ідентичному, але не звичному і рідному роялі, домбрі, арфі, тромбоні тощо є справжніми тортурами для творчої людини. Адже інструмент треба гарно знати, відчувати, розмовляти, ділитися думками і емоціями. З чужим музичним пристроєм, як і з незнайомою людиною, це дуже складно. Тому професійні музики на кожен концерт приїздять зазвичай із власним інструментом.
Читати докладніше
fam1
Перевезення мобільного офісу будівельної компанії «Фамілія»
Будівельна компанія Фамілія поважає та вшановує сімейні цінності. І коли постало питання про перевезення їх мобільного офісу на нове місце, вони, вважаючи свою компанію великою родиною, підійшли до справи серйозно і вирішили звернутися до професіоналів.
Читати докладніше
stin1
Перевезення «живих стін»
«Жива стіна» - це нове дизайнерське рішення в оформленні приміщень. Завдяки цьому «зеленому килиму» з живих рослин навіть в галасливому місті можна бути ближче до природи; квіти заспокоюють нервову систему і очищують повітря в кімнаті.
Читати докладніше
rich1
7 річниця святкування мувінгової компанії УРА! Переїзд пройшла на УРА!
Цьогоріч святкування виявилося удвічі приємним: завдяки нашим клієнтам вдалося зібрати гроші на лікування маленького хлопчика Арсена Бориса із м. Скалат, Тернопільської області у вигляді суми – 9775 грн. Гроші були зібрані та передані матері хлопчика – Надії Борис.
Читати докладніше
ins7
Благодійна акція від «УРА! Переїзд»
Друзі! 1 квітня 2021 року компанії «УРА! Переїзд» виповнюється 7 років. Цього року ми вирішили зробити наш день народження особливим і підтримати челендж, який започаткував Маркіян Ярусевич
Читати докладніше
fam5
Конкуренти рекомендують — черговий раз був підтверджений статус лідера мувінгових послуг компанії «УРА! Переїзд»
Ринок мувінгових послуг постійно поповнюється новими компаніями, які готові запропонувати свої послуги з організації переїзду з місця на місце. Проте далеко не усі з них надають чесну інформацію про виконану роботу. Існують такі організації, які вводять в оману своїх потенційних клієнтів. Викладаючи на своєму сайті невідповідну дійсності інформацію, запозичену в «УРА! Переїзд», вони ще раз доводять безперечний факт — наша мувінгова компанія найкраща, адже на неї рівняються конкуренти.
Читати докладніше
fam2
З компанією «УРА! Переїзд» переїжджати весело і душевно!
Переїзд - це завжди відповідальний та кропіткий захід, який вимагає багато уваги, часу і сил. Саме тому ми правильно плануємо свою роботу і всебічно піклуємося про своїх клієнтів, здійснюючи перевезення вантажів завжди якісно, ​​душевно та весело.
Читати докладніше
bel1
Перевезення офісу компанії «Бельгійське Містечко»
Фахівці компанії «УРА! Переїзд» не бояться складних завдань і завжди виконують свої зобов'язання на відмінно. Саме тому кожне нове завдання спеціалісти сприймають як черговий виклик за допомогою якого можна довести та підтвердити свій професіоналізм в області надання послуг вантажоперевезення.
Читати докладніше
perem
Переможці квест-конкурсу 2.0. від "УРА! Переїзд"!
В період з 1 по 8 листопада включно ми проводили квест-конкурс на своїй сторінці у Фейсбуці. За умовами учасники повинні були виконати 3 кроки для того, щоб брати участь у розіграші цінних призів. Однією з умов було знайти код "УРА! Конкурс 2.0." Детальніше про конкурс можна почитати у
Читати докладніше
fam2
У Фейсбуці відбувся розіграш призів від компанії «УРА! Переїзд»!
Мувінгова компанія «УРА! Переїзд» з 18 до 25 вересня цього року проводила конкурс за дуже простими правилами участі. Щоб прийняти участь та виграти круті та корисні подарунки необхідно було виконати декілька умов та знайти на офіційному сайті мувінгової компанії секретний код.
Читати докладніше
fam6
Розрахунок за переїзд криптовалютою
Перша професійна мувінгова компанія Львова – «УРА! Переїзд» розвивається в ногу із сучасними технологіями пропонуючи своїм клієнтам не тільки якісні послуги по перевезенню, але і зручні варіанти їх оплати. Сьогодні клієнти можуть обрати один із наступних методів оплати наших послуг:
Читати докладніше
b11
Допомога бійцям АТО від мувінгової компанії «УРА! Переїзд»
Період новорічних свят – це час миру та добробуту, коли сім`ї збираються разом за великим столом та діляться своїми радощами з близькими. Але є українці, яким, на жаль, не вдалось зустрічати Новий рік та Різдво вдома. Це бійці, що захищають суверенітет України на сході.
Читати докладніше
bel2
Партнерство з мувінговою компанією «Переїзд? ЛЕГКО!»: разом до нових досягнень
Мувінгова компанія «УРА! Переїзд» уже встигла завоювати свою аудиторію у місті Львові, надаючи якісні та доступні послуги, гарантуючи акУРАтність проведення вантажних робіт та перевезення майна. Крім того, ми завжди раді ділитися своїм досвідом та допомагати іншим виходити на новий рівень надання мувінгових послуг.
Читати докладніше
bel6
Навчання команди вантажників «УРА! Переїзд»
Наша компанія серйозно ставиться до кожної дрібнички в роботі, постійно підвищує показники ефективності і стандарти обслуговування та виходить на нові рівні мувінгового сервісу.
Читати докладніше
bel10
Виграй квиток на «Машина Времени» у Львові: «Світом править любов»
22 листопада у Львові відбудеться легендарна подія – у Львівському національному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької у рамках українського туру буде виступати група «Машина Времени» на чолі з незмінним солістом Андрієм Макаревичем.
Читати докладніше
Послуги перевезення вантажу у Львові від УРА! Переїзд

Цей сайт використовує файли cookies. Використовуючи наш сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності