Грузове таксі Львів. Як вибрати машину?

У даній статті ми розглянемо основні переваги грузового таксі, його види, корисні поради та недоліки щодо вибору, а також «підводні камені», що можуть трапитися під час перевезення грузів.
Створено: 16 Березня 2023
Оновлено: 11 Квітня 2023
Дізнатись ціни
Замовити переїзд

Грузове таксі Львів. Як вибрати машину?

грузове таксі

Кожна людина у своєму житті, рано чи пізно стикається з переїздом будинку, квартири, майстерні чи офісу. Дана процедура може стати проблемою, або ж справою на декілька годин. Все залежить від вибору інструментів вирішення: самостійно перевезти речі, або звернутися до компетентних спеціалістів мувінгової компанії. У даній статті ми розглянемо основні переваги грузового таксі, його види, корисні поради та недоліки щодо вибору, а також «підводні камені», що можуть трапитися під час перевезення грузів.

Грузове таксі як обрати?

Варто звернути увагу на декілька факторів.

По-перше, солідна компанія, що надає послуги грузових перевезень має свій власний сайт, на ньому знаходяться авторські фотографії, контент чи навіть відео.

По-друге, якщо компанія давно на ринку, вона має відгуки в Інтернеті. Тому варто насамперед перевірити їх.

По-третє, можна звернутися до диспетчера самої компанії та отримати консультацію щодо підбору транспорту, знижок чи програм лояльності. Треба пам’ятати, що в ідеалі грузове таксі має бути обладнане необхідними засобами кріплення вантажу та пакування.

Додаткові поради про грузові перевезення Львів та область

послуги вантажників

 • Безкоштовний сир буває тільки у мишоловці, або ж скупий платить двічі. Це стосується і низької вартості грузових перевезення. Краще заплатіть більше, але отримайте добре обслуговування.
 • Зверніть увагу і на загальну репутацію компанії.
 • Бажано аби у компанії була своя фактична, реальна адреса.
 • Найбільш адекватні ціни на грузові перевезення завжди можна порівняти з середніми тарифами – грузове таксі Львів ціна в першу чергу залежить від тривалості роботи грузового автомобіля і як правило оплачується погодинно.
 • Враховуйте й те чи потрібні вам грузчики або будете робити все власноруч. У випадку коли потрібні грузщики, вкажіть адресу завантаження та розвантаження (для визначення відстані). А також не забудьте вказати дату та час замовлення грузового таксі.
 • Уважно і ретельно прорахуйте габарити грузу який будете перевозити. Адже можна замовити грузовий бус, так і грузовик, це значно впливає яка ціна грузових перевезень

Підводний камінь 1. Ви чітко все проговорили, отримали кінцеву суму. Але в останній момент вам нарахували більше, ніж ви очікували. І таке буває. Тому у день Х обговоріть усе з диспетчером, нагадайте йому об’єм, вид транспорту та маршрут. Тому вартує уточнити як рахується ціна грузового таксі, погодинно чи за кілометр. Якщо погодинна оплата грузового таксі то до скількох хвилин вона заокруглюється, до години, до 30 хв, чи навіть до 1 хв. Якщо оплата за кілометр то обов’язково прорахуйте відстань.

Грузове таксі Львів ціни від 320 до 800 грн/год

Перед тим як викликати транспорт, розрахуйте вагу та об’єм речей, що потрібно перевезти. Тому що саме від цього буде залежати яке грузове таксі потрібно обрати. Все це допоможе зекономити гроші та час. Також, потрібно врахувати такі аспекти як затори, щільність забудови та подібне. Завжди максимально в деталях розмовляйте з диспетчером: чим більш докладно ви опишете особливості замовлення, тим точнішою буде оцінка переїзду.

Можна також:

 • Дізнатися номер грузового таксі у місті Львів та ціни у друзів.
 • Вивчити пропозиції в Інтернеті.
 • Залишити заявку на біржі замовлень.

Підводний камінь 2. Під час перевезень іноді потрібні грузчики. Але, вони можуть бути не включені до вартості замовлення і Вам доведеться заплатити додаткові кошти. Тому варто завжди обумовлювати із диспетчером умови завантаження та розвантаження. Таксі грузове Львів чи Київ чи навіть Новий Розділ пропонують ціни виключно за роботу грузового автомобіля і вже додатково пропонують грузчиків.

Грузове таксі чи грузовий бус від УРА! Переїзд

Підібрати грузове таксі у Львові можна у мувінговій компанії УРА! Переїзд. Усі грузові автомобілі забезпечені необхідним обладнанням для перевезення меблів, музичних інструментів, сейфів, банкоматів та піддонів. Ми пропонуємо наступні види транспорту:

 • до 10 куб.м., вагою до 1500 кг, ціна 320 грн/год - грузовий бус;
 • до 14 куб.м., вагою до 2000 кг, ціна 450 грн/год - грузовий бус з окремим кузовом;
 • від 25-35 куб.м., вагою 3000-5000 кг, ціна 630 грн/год – грузовик;
 • від 25-35 куб.м., вагою 3000-5000 кг, ціна 800 грн/год - грузовик з гідробортом.

вантажівка до 10 куб.м  вантажівка до 14 куб.м

вантажівка до 25 куб.м  вантажівка до 35 куб.м

Варто звернути увагу, що таксі грузове Львів чи в іншому місті мають мінімальне замовлення, воно може вимірюватися як у вартості так і у кількості годин роботи. Мінімальне замовлення грузового таксі у компанії УРА! Переїзд – дві години, переїзд з однієї точки в іншу в межах міста Львів. 

Міні-вен - оптимальне рішення для перевезення малогабаритних меблів і речей. У ньому сміливо можна перевезти майже всю побутову техніку, яка є у Вас в будинку, окрім хіба що холодильника. Грузовий бус - правильне рішення при перевезенні речей, невеликої кількості меблів та побутової техніки. Грузовий бус з окремим кузовом - єдине правильне рішення при переїзді однокімнатної квартири «під ключ». Грузовик - рішення для перевезення великогабаритних грузів, багатокімнатних квартир і цілих будинків. Такі автомобілі потрібно викликати, коли ви перевозите одно, двох і навіть трикімнатну квартири. Грузові перевезення Львів чи інше місто з такими автомобілями будуть найбільш зручними та швидкими Останній варіант - незамінний, коли потрібно перевезти надважкий вантаж без можливості під’їзду до рампи. Завдяки йому можна підняти вантаж вагою до 1000 кг і з легкістю занурити його в кузов автомобіля. Більш детальну інформацію про наші автівки можна знайти за посиланнями https://new.urapereyizd.com.ua/vantazhne-taksi.

Замовляйте грузове таксі Львів чи область.

Ми швидко, якісно, а головне дешево все перевеземо. Обирайте спеціалістів своєї справи, обирайте нас!

Іван Горгут - Найдосвідченіший вантажник
Іван Горгут
Найдосвідченіший вантажник
Я маю більше 12 років досвіду в організації перевезень та переїздів, як у місті Львів, так і по всій Україні. На моєму рахунку більше 1230 успішних переїздів. Обожнюю свою роботу і писати статті в блозі “УРА! Переїзд”
Цікавить інше запитання?
Знайдіть відповіть серед інших питань, або спитайте особисто.
Послуги перевезення вантажу у Львові від УРА! Переїзд

Цей сайт використовує файли cookies. Використовуючи наш сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності