Коробка "першої ночі" у новому домі

Після прибуття на нове місце ви будете здивовані, як багато речей знадобиться вам у перші ж години перебування в новому помешканні.
Створено: 22 Березня 2023
Оновлено: 07 Квітня 2023
Дізнатись ціни
Замовити переїзд

Коробка "першої ночі" у новому домі

коробка першої ночі

Після прибуття на нове місце ви будете здивовані, як багато речей знадобиться вам у перші ж години перебування в новому помешканні.

Квартирний переїзд слід розпочинати з пакування речей першої необхідності, виділивши для них окрему коробку (назвемо її коробка першої ночі), щоб потім не проклинати усе на світі через пошуки зубної щітки чи ще якоїсь дрібнички.

Особисту увагу приділіть сумочці (яку краще взагалі не випускати з рук), в якій будуть міститись документи - паспорти, свідоцтва про народження, документи на квартиру і таке інше. Радимо тримати завжди їх поряд, щоб у метушні вони не загубились узагалі або ж не залишити їх у старому помешканні.

Пакунки з речами першої необхідності слід підписати та завантажити у машину в останню чергу, щоб їх можна було легко дістати. Така коробка стане вам у пригоді, особливо якщо у Вас маленькі діти. 

Компанія "УРА! Переїзд" підготувала невеликий список найнеобхідніших речей, які повинні міститись у коробці "першої ночі". Хоча її вміст залежить від Ваших потреб, тож просто додайте до загального списку все, що необхідне особисто вам.

перша ніч у новому домі

Іван Горгут - Найдосвідченіший вантажник
Іван Горгут
Найдосвідченіший вантажник
Я маю більше 12 років досвіду в організації перевезень та переїздів, як у місті Львів, так і по всій Україні. На моєму рахунку більше 1230 успішних переїздів. Обожнюю свою роботу і писати статті в блозі “УРА! Переїзд”
Цікавить інше запитання?
Знайдіть відповіть серед інших питань, або спитайте особисто.
Послуги перевезення вантажу у Львові від УРА! Переїзд

Цей сайт використовує файли cookies. Використовуючи наш сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності