Особливості переїзду до дівчини

Досягнення дитиною певного віку спонукає їх створити свою сім’ю. Деякі молодята узаконюють свої стосунки, інші – приймають рішення пожити разом. Це можна зробити в окремій квартирі когось з молодят чи навіть знімне житло. Але бувають випадки, коли виникають фінансові труднощі, і створена пара оселяється на території дівчини.
Створено: 22 Березня 2023
Оновлено: 29 Серпня 2023
Дізнатись ціни
Замовити переїзд

Особливості переїзду до дівчини

переїзд до дівчини

Досягнення дитиною певного віку спонукає їх створити свою сім’ю. Деякі молодята узаконюють свої стосунки, інші – приймають рішення пожити разом. Це можна зробити в окремій квартирі когось з молодят чи навіть знімне житло. Але бувають випадки, коли виникають фінансові труднощі, і створена пара оселяється на території дівчини.

Чому хлопці приймають рішення переїхати до дівчини?

Стосунки хлопця і дівчини, при переході на інший рівень, передбачає сумісне проживання. Коли дівчина має власну квартиру, вона навряд чи прийме рішення переїхати до хлопця. Більш ймовірно вона запропонує коханому оселитися на її території. Домовленості з дівчиною можна досягти домовленістю. Для цього треба підготуватися, аби бесіді ніхто не зміг заважити. Молодий чоловік повинен дати зрозуміти дівчинці, що він готов до спільного сімейного існування та запропонувати її пожити разом. Як правило, коли дівчина відчуває щирість коханого, вона може навіть перша запропонувати мешкати разом.

Шлюб без штампів та офіційної реєстрації набирає популярність. За останні кілька років відсоток молодих пар, які вирішили жити разом без офіційної церемонії, значно скоротився. Молодята, перш ніж відправитися до державної установи, намагаються переконатися у справжності почуттів та пожити разом, адже навіть щоденні зустрічі і сумісний побут – це кардинально різні справи.

Однією з розповсюджених перепон, яка може стати на заваді щастя молодих людей – опір батьків хлопця. Вони можуть не дозволяти молодому чоловіку переїжджати. Це особливо стосується так званої категорії хлопців – «матусиних синків». У такому випадку майбутнє пари залежить від наполегливості дівчини та настрою хлопця. Важливо, аби він зрозумів, що прийшов час приймати власні рішення та нести за них відповідальність. Психологи радять здійснити переїзд у час відсутності батьків, але не забирати всі речі. Рідні мають зрозуміти, що дорослі діти не відмовилися від них, а просто намагаються збудувати власну родину. Як правило, батькам нічого іншого не залишається крім того, що прийняти цій вибір.

Зазвичай майно молодого чоловіка не займає багато місця, та не потребує спеціальної автівки для його перевезення. Як правило, арсенал хлопця складається з речей першої необхідності: засобів догляду та косметичних та одягу, предметів, необхідних для роботи та деякої техніки. Оскільки дозвілля молоді це важливий фактор, ймовірно молодий чоловік візьме з собою комп’ютерну техніку, диски з фільмами та музикою.

Дівчина, яка пропонує хлопцю переїхати до свого помешкання, має бути готовою до того, що хлопець перевезе до неї свого улюбленого домашнього вихованця. Особливо це стосується ситуацій, коли молоді люди виїздять з батьківської домівки без їх згоди.

Дівчина має усвідомлювати, що переїзд хлопця, який бере з собою не тільки речі першої необхідності, а й тваринку і техніку, має більш ніж серйозний намір. Молоді люди не бажають марнувати свій час на складання та перевезення речей, якщо вони не планують затримуватись в домі коханої. Головне, аби обидва чоловіка розуміли, що переїзд – це дуже відповідальний крок назустріч нового дорослого життя.

Чому чоловіки вважають помилкою сумісне проживання на території дівчинки?

Деяким здається, що немає різниці у кого в квартирі проживати разом, адже головне – це створити міцний союз. Але багато чоловіків впевнені, що щасливе майбутнє на території жінки побудувати вдасться.

Правильно – це привести дівчину до власного будинку, у свою родину та долучити кохану до свого укладу. Вони впевнені, що недарма з доісторичних часів самці приводили самиць до себе, а не навпаки.

Кожному чоловіку важливо почувати себе повноцінним господарем будинку і ватажком у сім’ї. Цього неможливо досягнути, коли пара проживає на жіночій території, особливо з батьками дівчини. Цей психологічний фактор може «задавити» лідера в чоловікові в якості глави сім’ї та негативно відобразиться на стосунках у родині.

Жінка, як правило веде себе навпаки. Вона відчуває себе володаркою помешкання і обстановкою. Ці фактори підштовхують її до домінантних позицій у відношеннях, адже вона головна там, куди прийшов чоловік, отже вона і має встановлювати правила існування. Особливо проблеми можуть загостритись, якщо жилплоща дівчина не тільки її власність, а і її батьків, братів чи сестер.

Як показує статистична звітність, у разі розлучення, жінки залишаються жити з мамою, а чоловіка виганяють ні з чим. У разі спільного проживання на території дівчини разом з її батьками, правила існування будуть диктувати дружина та її мати.

Думки чоловіка про втрати інвестиції

Ще один розповсюджений страх переїзду до дівчини – це імовірність втратити свої інвестиції. Чоловік, який приймає жіночі правила гри, має усвідомлювати, що у разі розлучення, скоріш за все він збере свої власні речі та піде. Очима чоловіків ця ситуація виглядає так: на початку спільного життя житло це спільний дім, і всі у нього вкладають сили і кошти, під час сварок починаються крики про те, що це тільки її квартира, а чоловік тут ніхто.

Багато сучасних жінок поділяє таку думку. Вони впевнені, що чоловіки так і мають робити, тим паче, що проживали весь цей час у власному будинку жінки.

Досвідчені чоловіки не радять молодим хлопцям вкладати кошти в те, що вони не мають змоги контролювати, та не починати будувати родину на жіночій території. Але це не завжди можливо. При відсутності власного майна, придбати нове житло не кожен може. Як один із варіантів – орендувати квартиру. У такому випадку жінка не буде себе відчувати повноправною господаркою, та прислухатись до чоловіка. На нейтральній території хлопець може з самого початку розподілити обов’язки та права пари. На початку спільного проживання треба обсудити фінансування сім’ї та розподіл майна у разі розставання.

У любому випадку, кожна родина має свою думку стосовно правил і місця проживання. Досвідчені пари радять не допускати друзів, батьків та інших родичем до власних стосунків, і всі питання вирішувати переговорами між собою. Замовляйте послуги компанії "УРА! Переїзд" з вантажним таксі та професійними вантажниками, щоб легко та без зайвих клопотів переїхати до дівчини та створити разом яскраві спогади!

Я переможець з УРА! Переїзд

Іван Горгут - Найдосвідченіший вантажник
Іван Горгут
Найдосвідченіший вантажник
Я маю більше 12 років досвіду в організації перевезень та переїздів, як у місті Львів, так і по всій Україні. На моєму рахунку більше 1230 успішних переїздів. Обожнюю свою роботу і писати статті в блозі “УРА! Переїзд”
Цікавить інше запитання?
Знайдіть відповіть серед інших питань, або спитайте особисто.
Послуги перевезення вантажу у Львові від УРА! Переїзд

Цей сайт використовує файли cookies. Використовуючи наш сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності