Як переїхати до хлопця

Тривалі стосунки між хлопцем та дівчиною передбачають новий етап – спільне проживання. Молоді люди мріють про свою домівку та затишок в ній. У цей час з’являється багато питань, на які треба знайти правильні відповіді. Як підготувати батьків до значних змін та на які тонкощі звернути увагу?
Створено: 09 Березня 2023
Оновлено: 29 Серпня 2023
Дізнатись ціни
Замовити переїзд

переїзд до хлопця

Тривалі стосунки між хлопцем та дівчиною передбачають новий етап – спільне проживання. Молоді люди мріють про свою домівку та затишок в ній. У цей час з’являється багато питань, на які треба знайти правильні відповіді. Як підготувати батьків до значних змін та на які тонкощі звернути увагу?

Як себе поводити після пропозиції переїхати до хлопця?

Дівчини, коли починають стосунки з хлопцем, часто мріють, як вони будуть будувати власне гніздечко. І ось настав той момент, коли хлопець пропонує жити разом. Йому більше не хочеться вечорами проводжати дівчину до дому та самому повертатися до себе. На це може бути декілька причин: він мріє зв’язати життя зі своєю обраницею чи йому зручніше жити разом. Як треба вести дівчинці в такій ситуації, аби зберегти стосунки та не налякати хлопця своєю наполегливістю?

Дівчинки, як правило, мають багатий арсенал косметичних засобів по догляду за тілом, волоссям та обличчям. Не варто збирати все й одразу. Треба взяти лише найнеобхідніше, щоб не заставити всю поличку у ванній кімнати своїми тюбиками. Якщо дівчина має улюблену кішечку чи іншу тваринку, не варто її везти з собою. Мине деякий час, тоді можна забрати її разом з іншими речами. Час від часу варто залишатися ночувати у батьків. Деяким дівчатам такі дії можуть показатися дивними, але молодій парі, особливо хлопцеві, треба визначитися з намірами. Як правило, перші кілька днів все виглядає ново і романтично. Сумісне проживання може привести к новому розвитку відносин, або їх закінченню.

Якщо батьки хлопця проти переїзду дівчини?

Найбільш розповсюджена ситуація, коли молодий чоловік мешкає разом з батьками. Батьки можуть бути проти переїзду дівчини, адже поява нового мешканця внесе певні зміни в побут родини. Щоб уникнути непорозумінь, дівчинці варто пам’ятати, що вона приходить в чужий будинок і жити в напруженні не зручно. Сварки, які виникають між обраницею хлопця та його рідними негативно впливають на стосунки молодої пари. Кожна потенційна свекруха – це господиня в домі та на власній кухні. Щоб наладити стосунки потрібен час. Молодиця має показати мамі коханого, що вона має серйозні наміри. Дівчина повинна проявити увагу до ближніх. Це стосується привітань зі святами, допомогою з покупками, підтримуванням ладу в домі. Якщо молодята стануть справжньою родиною, батьки хлопця також будуть членами сім’ї. Однак дівчина має пам’ятати, що кожна людина має мати особистий простір, тому не варто допускати родичів дуже близько до себе. Теплі, але певною мірою окремі стосунки допоможуть уникни ту багатьох неприємностей.

Як повідомити дівчинці своїм батькам про запланований переїзд до хлопця?

Не тільки хлопці, а й дівчинки мають батьків. У деяких випадках їм складніше повідомити про намір покинуту рідну домівку і почати доросле життя. У даному випадку відповідальність має брати на себе молодий чоловік. Він повинен повідомити батькам дівчини про свій намір. Але бувають випадки, коли мати та батько «нареченої» не розділяють захоплення дівчини і намагаються вплинути на стосунки. В такому випадку переїзд краще запланувати на той час, коли батьків немає вдома. Дівчина має підготуватися, зібрати речі, перевезти їх до коханого, а потім повідомити батькам про своє рішення і нове місце мешкання. Якщо ж рідні дівчини лояльно ставляться до хлопця, конструктивна розмова допоможе уникнути багатьох труднощів у майбутньому.

Як підштовхнути хлопця до сумісного проживання?

Так склалося, що частіше дівчина виступає ініціатором сумісного проживання. Аби не злякати хлопця, йому треба дуже акуратно натякнути, що прийшов час переводити стосунки на новий рівень. Для цього є два варіанти.

Перший потребує ретельної підготовки. Починати треба з кількох речей та тюбиків по догляду, це можуть бути якісь футболки та шорти, шампунь та дезодорант. Це дасть змогу йому звикнутись з думкою, що він вже не один.

Другий спосіб підходить для більш цілеспрямованих та ризикованих дівчат. У такому випадку необхідно казати прямо та чітко, доводячи аргументами свої слова. Тут варто бути готовою к кільком поворотам дій. Одні хлопці з радістю приймають таку пропозицію, визнаючи, що самі не могли прийняти рішення або сумнівались, чи погодиться інша «половинка» на такий крок. Інші хлопці можуть замешкатись. Це не означає, що він не хоче жити разом, деяким чоловікам потрібен час, аби прийняти відповідальне рішення. Є ще один тип хлопців. Вони почувши пропозицію починають шукати різні приводи, аби відтягнути цю мить. В такому випадку варто замислитись, чи варто продовжувати ці стосунки, адже може статися і так, що він так і не ризикне розділити своє життя з коханою.

На що необхідно увагу перед тим як планувати сумісне проживання?

Кожна пара, яка планує будувати сім’ю бачить сумісне проживання романтичним, але у дорослому житті так не буває. Тому насамперед необхідно деякі питання і правила спільного життя. Це може трохи зіпсувати картину, яка бачиться у рожевих очках, але зробить подальше існування більш комфортним. На які питання варто звернути увагу? Музикальні смаки, час та гучність відтворення; кулінарні смаки; звички. Необхідно повідомити про речі, які не подобаються партнерам. Необхідно обсудити та розподілити обов’язки. Варто приділити увагу, як і коли проводити вільний час. Це може бути прогулянка по парку, вечір у клубі з друзями чи поїздка за місто. Молоді люди зазвичай обирають шумні компанії з однолітками, тому треба обговорити місце і як часто будуть проходити такі зустрічі.

Причини, по яким дівчина не бажає переїхати до хлопця

Трапляються ситуації, коли дівчина не бажає кардинально змінювати своє життя. На це також може бути кілька причин:

  • батьки не поділяють її вибір;
  • не подобається житло, яке пропонує молодий чоловік;
  • нестабільний або недостатній матеріальний стан;
  • необґрунтовані приступи ревнощів;
  • вона не впевнена, що це її доля.

Незважаючи на причину, проблему можна вирішити розмовою. Всім дівчинкам подобається, коли чоловік проявляє настирливість і готов змінюватися заради неї.  Замовляйте послуги компанії УРА! Переїзд, адже це завжди професійне вантажне таксі з досвідченими вантажниками, яке готове допомогти вам з переїздом без зайвих клопотів.

 

Іван Горгут - Найдосвідченіший вантажник
Іван Горгут
Найдосвідченіший вантажник
Я маю більше 12 років досвіду в організації перевезень та переїздів, як у місті Львів, так і по всій Україні. На моєму рахунку більше 1230 успішних переїздів. Обожнюю свою роботу і писати статті в блозі “УРА! Переїзд”
Цікавить інше запитання?
Знайдіть відповіть серед інших питань, або спитайте особисто.
Послуги перевезення вантажу у Львові від УРА! Переїзд

Цей сайт використовує файли cookies. Використовуючи наш сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності