Пакувальний папір. Яка його роль під час переїзду

Неодмінним атрибутом будь-якого переїзду є пакувальний папір. Він дозволяє зберегти посуд, крихкі речі від пошкоджень у картонних коробках, використовується часто для пакування меблів, дзеркал, техніки та ін. У статті розглянемо його види, призначення та характеристики.
Створено: 15 Березня 2023
Оновлено: 12 Квітня 2023
Дізнатись ціни
Замовити переїзд

Пакувальний папір. Яка його роль під час переїзду

пакувальний папір

Неодмінним атрибутом будь-якого переїзду є пакувальний папір. Він дозволяє зберегти посуд, крихкі речі від пошкоджень у картонних коробках, використовується часто для пакування меблів, дзеркал, техніки та ін. У статті розглянемо його види, призначення та характеристики.

Призначення пакувального паперу

В першу чергу, варто зауважити, що пакувальний папір призначений як для упакування харчових продуктів, так і для різного роду речей. Так, папір – відмінний пакувальний матеріал для харчових продуктів, особливо для хлібобулочних та м’ясних виробів. У великих супермаркетах ваші закупки запаковують саме в такі паперові пакети.

пакувальний папір для переїзду

Щодо переїзду, то тут справа інша, пакувальний папір відмінно підійде для обгортування кухонного посуду, скляних та крихких речей. Він дозволяє все безпечно скласти у коробку, так аби не з’явилися пошкодження чи сколи на вашому посуді. Пакувальний папір займає почесне місце серед пакувальних матеріалів, і є найбільш популярним. Його ще використовують як основу для коробок з оргтехнікою та кухонним приладдям, є незмінним матеріалом для скла, порцеляни та інших крихких та делікатних предметів.

Нащо звертати увагу, обираючи пакувальний папір

  • параметри (довжина, ширина листа)
  • вид пакувального паперу (буває у вигляді рулонів, у пачці)
  • щільність паперу
  • безпечність матеріалу
  • цілі використання (пакувальний папір може бути універсальним або спеціальним під вироби зі скла чи для дзеркал)

Пакувальний папір від УРА! Переїзд

пакування речей

Перша професійна мувінгова компанія УРА! Переїзд пропонує вашій увазі 2 цілковито різні види упакувального паперу. Перший пакувальний папір у рулонах, його технічні характеристики: щільність – 35 г/м.кв., ширина цього рулону – 0,84 м, а довжина – 80 м.п. Папір відповідає ДСТУ 16711-84. Ціна такого рулону – 350 грн. В першу чергу, він призначений для упакування кухонного посуду та скляних деталей.

Другий вид пакувального паперу в листах. Його технічні характеристики: щільність цього паперу – 80 г/м.кв., розміри листа: 0,84х60 м, у пачці – 50 листів, папір відповідає ДСТУ 8273-75. Ціна такого рулону – 3500 грн. В першу чергу цей папір призначений для упакування великих крихких речей, от як ваза, картини, дзеркала.

Найбільший попит серед клієнтів мувінгової компанії УРА! Переїзд має папір у рулоні, адже він більш практичний у використанні, має меншу щільність, що дозволяє якісніше запакувати дрібні речі та може легко регулюватися кількістю необхідного паперу, завдяки тому, що він у рулоні. Важливо! Пам’ятаєте приказку, скупий платить двічі? Отож, аби не стати жертвою скупості, будь ласка не економте на пакувальному матеріалі. По-перше, це значно знижує рівень безпеки перевезення вантажу, по-друге, якщо буде використано недостатньо матеріалу і будуть порожнечі, є ризик щось зламати та пошкодити, під час транспортування. Особливу увагу приділіть крихким предметам: довірте упаковування спеціалістам, з використанням спеціальної техніки, та мінімізацією займаного простору у кузові.

упакування речей

Замовляйте пакувальний папір у листах чи в рулоні у мувінговій компанії УРА! Переїзд. Також, підписуйтесь на сторінку у Facebook, там ви зможете слідкувати за публікаціями цікавого оглядового матеріалу на тему переїзду. Ось як, наприклад, перевезення складу, офісу, банку, музичних інструментів, послуги оренди рокли чи як обрати той чи інший упакувальний матеріал (скоч, стретч-плівка, поліетилен, картон і т.д).

Дякуємо вам за увагу, з любов’ю до змін у житті. Щиро ваші УРА! Переїзд.

Іван Горгут - Найдосвідченіший вантажник
Іван Горгут
Найдосвідченіший вантажник
Я маю більше 12 років досвіду в організації перевезень та переїздів, як у місті Львів, так і по всій Україні. На моєму рахунку більше 1230 успішних переїздів. Обожнюю свою роботу і писати статті в блозі “УРА! Переїзд”
Цікавить інше запитання?
Знайдіть відповіть серед інших питань, або спитайте особисто.
Послуги перевезення вантажу у Львові від УРА! Переїзд

Цей сайт використовує файли cookies. Використовуючи наш сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності