Переїзд від дівчини – не проблема!

Дівчата дуже болісно переживають розрив з хлопцем: плачуть, заїдають горе, п’ють вино на кухні з подругами і жаліються, як їм не щастить. А от хлопці ставляться до цього зовсім інакше, наприклад ось реальна історія про те, як хлопець переїжджав від колишньої.
Створено: 15 Березня 2023
Оновлено: 12 Квітня 2023
Дізнатись ціни
Замовити переїзд

Переїзд від дівчини – не проблема!

переїзд від дівчини

Дівчата дуже болісно переживають розрив з хлопцем: плачуть, заїдають горе, п’ють вино на кухні з подругами і жаліються, як їм не щастить. А от хлопці ставляться до цього зовсім інакше, наприклад ось реальна історія про те, як хлопець переїжджав від колишньої.

Реальна історія компанії

Подзвонив нам в компанію «УРА! Переїзд» якось хлопець, щоб замовити вантажне таксі. Повідомив адресу і каже «як приїдете то дівчина винесе вам речі, а ви доставите їх мені на адресу і там я їх заберу». Добре, подумали ми, і ватажники відправились за вказаною адресою. Біля під’їзду їх чекала дівчина, що тримала в руках обережно складені речі. Вона принципово не впустила нас до квартири і сказала, що все спакувала та винесла сама. Чоловічими речами дівчата ніколи не розкидаються, складають самостійно, замовляють мінімальний виклик і чекають. Речей у хлопців як правило в 3-4 рази менше, ніж у дівчат, але не дивлячись на це, є хлопці, які замовляють дві вантажні машини аби забрати пакет з одягом. Для них це просто привід посміятися і відволіктися з друзями, які приходять і як група підтримки розказують йому, що «в нього таких ще будуть сотні».  Іноді доходить до абсурду і хлопець просто мовчи віддає ключі і наша мувінгова компанія повинна сама зайти в помешкання без господаря і зібрати речі. На таке ми ніколи не погоджуємося, тому що не маємо права знаходитись в квартирі не в присутності відповідальної людини.

Питання колишньої та чайові

Колишня замовника постійно намагається розпитати вантажників чи водія, про деталі переїзду: скільки коштує, куди веземо, як хлопець буде розраховуватися. Хлопці не просять тримати нову адресу в таємниці, тому ми відкрито повідомляємо, де буде жити її колишній. Хлопцю завжди є куди піти: чи то до друзів, чи до родичів, а може винайняти іншу квартиру. По виконанню роботи хлопець ніколи не залишає чайових, бо його це питання не бентежить, адже робота є робота і «коли йому не доплачують, то чому він повинен».

Особливість хлопців

Головною відмінністю переїзду хлопця від дівчини є те, що хлопець завжди всім розказує, що це він сам пішов, навіть якщо насправді його вигнала дівчина. Він вважає, що дуже соромно зізнатись у тому, що ним так просто може керувати дівчина. Але при цьому сам після розриву ніколи її не ображає, цікаво, може тому, що йому шкода?

Іван Горгут - Найдосвідченіший вантажник
Іван Горгут
Найдосвідченіший вантажник
Я маю більше 12 років досвіду в організації перевезень та переїздів, як у місті Львів, так і по всій Україні. На моєму рахунку більше 1230 успішних переїздів. Обожнюю свою роботу і писати статті в блозі “УРА! Переїзд”
Цікавить інше запитання?
Знайдіть відповіть серед інших питань, або спитайте особисто.
Послуги перевезення вантажу у Львові від УРА! Переїзд

Цей сайт використовує файли cookies. Використовуючи наш сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності