Перевезення ліжка: основні правила

Ліжко із ортопедичним матрацом забезпечать вам комфортний і повноцінний сон, але як тільки постає питання як правильно перевезти ліжко та матрац на нове місце виявляється не все так легко. Будь-яке ліжко, чи воно односпальне чи двоспальне перед перевезенням потрібно розібрати, не зважаючи з чого виготовлений каркас чи то з ДСП плити, дерева чи навіть металу.
Створено: 09 Березня 2023
Оновлено: 29 Серпня 2023
Дізнатись ціни
Замовити переїзд

Перевезення ліжка: основні правила

перевезення ліжка

Ліжко із ортопедичним матрацом забезпечать вам комфортний і повноцінний сон, але як тільки постає питання як правильно перевезти ліжко та матрац на нове місце виявляється не все так легко. Будь-яке ліжко, чи воно односпальне чи двоспальне перед перевезенням потрібно розібрати, не зважаючи з чого виготовлений каркас чи то з ДСП плити, дерева чи навіть металу. Адже конструкція ліжка розрахована так, щоб витримувати великі навантаження в горизонтальному положенні, а при перевезення все навантаження буде йти на бокові частини і вони складуться як картковий дім.

Для розбирання ліжка вам швидше за все знадобиться шестигранник, хрестоподібна викрутка, та ключі на 10-12. Для початку потрібно зняти матрац, демонтувати ламелі і вже тоді розпочати розкручувати самий каркас ліжка. Рекомендуємо демонтувати спочатку передню поперечину, потім дві бокові і тоді вже задню. Всі демонтовані деталі якісно запакувати у картон чи бульбашкову плівку адже в разі пошкодження під час перевезення ремонт та відновлення буде коштувати достатньо дорого.

встановлення ліжка  послуги вантажників

Матрац також потрібно якісно запакувати у одіяла по торцях і обмотати як мінімум у три шари стретч плівкою. Адже всі матраци, як правило, білого кольору і будь який бруд чи пошкодження сильно засмутять вас і доведеться замовляти хімчистку матрацу, вартість якої у Львові від 900 грн або його ремонт.

ліжко  перенесення ліжка

Для перевезення ліжка та мартацу вам буде потрібне вантажне таксі на 10 м.куб. та послуги двох вантажників. Як правило демонтаж та монтаж ліжка і його упакування займає 3 години, плюс час на перевезення та роботи по навантаженню і розвантаженню. Потрібно буди готовим до того щоб перевезти ліжко у Львові, буде витрачено від 4-5 годин вашого часу.

Компанія “УРА! Переїзд” для своїх клієнтів пропонує повний пакет послуг який так і називається “Перевезення ліжка” у місті Львів. Вартість послуги складає – 1480 грн., і в нього входять такі роботи:

  • розбір корпусу ліжка на старому місці та збір на новому;
  • упакування всіх частин ліжка у пом'якшувач і пакувальну стрічку для уникнення пошкоджень під час перевезення;
  • упакування матрацу, шухляд ліжка у вантажні одіяла і пакувальну стрічку для захисту від бруду під час перевезення;
  • спуск/підйом в сумі до 6-ти поверхів, за кожен наступний поверх доплата 30 грн;
  • робота спеціального вантажного автомобіля із ременями для фіксування частин ліжка, для безпечного його перевезення.

транспортування ліжка

Професійні вантажники “УРА! Переїзд” швидко та якісно демонтують корпус ліжка на старому місці і зберуть на новому. За необхідності проведуть дрібний ремонт деталей, зможуть замінити пошкоджені ламелі на нові та відрегулювати висоту ліжка. Під час перевезення ми використовуємо якісний пакувальний матеріал, який гарантує безпечне перевезення та унеможливлює пошкодження та вимазування деталей ліжка та мартацу.

Щоб швидко перевезти ліжко у м. Львові вам буде надано вантажний бус на 10 м.куб. в який з легкістю можна розмістити навіть самий найбільший матрац в повний розмір, адже заборонено їх ламати та згинати, оскільки можна пошкодити металевий каркас мартацу.

Замовляйте послугу перевезення ліжка та матрацу у місті Львів в компанії “УРА! Переїзд” і насолоджуйтеся приємним та глибоким сном, а не роботою мебляра, вантажника та пакувальника, передайте ці клопоти нам. Ми любимо совою роботу!

Іван Горгут - Найдосвідченіший вантажник
Іван Горгут
Найдосвідченіший вантажник
Я маю більше 12 років досвіду в організації перевезень та переїздів, як у місті Львів, так і по всій Україні. На моєму рахунку більше 1230 успішних переїздів. Обожнюю свою роботу і писати статті в блозі “УРА! Переїзд”
Цікавить інше запитання?
Знайдіть відповіть серед інших питань, або спитайте особисто.
Послуги перевезення вантажу у Львові від УРА! Переїзд

Цей сайт використовує файли cookies. Використовуючи наш сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності