Перевезення офісу: рекомендації по оптимізації роботи

Перевезення офісу має свою специфіку та особливості, які обов’язково потрібно взяти до уваги ще на етапі планування робіт. Так, одним із найбільш відповідальних завдань під час мувінгу офісу є розташування меблів у новому приміщенні. Адже нове планування має відповідати стандартам та допустимим нормам, а також бути зручним та комфортним для працівників.
Створено: 13 Березня 2023
Оновлено: 04 Квітня 2023
Дізнатись ціни
Замовити переїзд

Перевезення офісу: рекомендації по оптимізації роботи

превезення офісів

Перевезення офісу має свою специфіку та особливості, які обов’язково потрібно взяти до уваги ще на етапі планування робіт. Так, одним із найбільш відповідальних завдань під час мувінгу офісу є розташування меблів у новому приміщенні. Адже нове планування має відповідати стандартам та допустимим нормам, а також бути зручним та комфортним для працівників.

Для того щоб пришвидшити процес розміщення меблів у новому офісі, слід заздалегідь скласти його детальний план, зробити всі необхідні виміри тощо. Причому задачу по підготовці плану майбутнього розміщення меблів слід довірити самим працівникам офісу, адже ніхто окрім них не визначить найбільш зручний варіант.

Маючи такий план та знаючи особливості приміщення, спеціалісти мувінгової компанії впораються зі своєю роботою значно швидше, зможуть надати максимально якісний результат.

Етапи підготовки плану розташування меблів у новому офісі

Щоб підготувати якісний план, котрий зможе дійсно оптимізувати роботу вантажників, підійти до цього питання слід комплексно. При цьому важливо виконати низку обов’язкових завдань, а саме:

  1. Зняти розміри усіх офісних меблів, які необхідно буде перевезти на новий офіс, а також маркувати їх за допомогою цифр чи ініціалів людей, які за ними працюють.
  2. Відвідати новий офіс, виміряти його площу та висоту, а також проаналізувати варіанти під’їзду вантажного автомобіля, заносу меблів, використання ліфту і т.п. Для визначення цієї інформації краще поспілкуватися з власниками нового приміщення.
  3. Зняти розміри усіх дверних проходів, через які потрібно буде заносити меблі. Якщо в будівлі встановлений вантажний ліфт, то його розміри також необхідно виміряти.
  4. Визначити місце розташування розеток, вимикачів та датчиків сигналізації, позначити їх на схемі офісу. Даний етап є дуже важливим, адже розташовані меблі не повинні закривати всі ці елементи, а оргтехніка має бути встановлена якнайближче до розеток.
  5. Вказати місця розташування приладів освітлення та систем кондиціонування. Від цього буде залежати визначення оптимальних робочих зон.
  6. Визначити можливі особливості нового приміщення, якщо такі є. Це можуть бути колони, додаткові перегородки чи запасні виходи, доступ до яких ні в якому разі не можна перекривати.
  7. Враховуючи всі отримані показники, слід перенести маркування, позначені на меблях, на новий план приміщення саме так, як і буде організований простір в офісному приміщенні.

перевезення офісів в Львові

Підготувати такий план розташування меблів можна вручну, намалювавши його на великому аркуші паперу, або використати для цього спеціальні програми. Це можуть бути як стандартні редактори, такі як Paint, PowerPoint, CorelDraw тощо, так і спеціальні програми для інженерів і архітекторів. Однак слід пам’ятати, що працювати з ними досить складно, тому при можливості це завдання краще довірити професіоналам. Також можна скористатися on-line програмами, які зазвичай є більш простими у використанні.

На представлених нижче фото Ви можете ознайомитися з варіантами наших схем розташування меблів під час переїзду офісу в нове приміщення.

Провівши таку роботу завчасно та якісно, можна значно пришвидшити процес перевезення офісу та оптимізувати роботу вантажників. Всі меблі одразу будуть встановлені відповідно до плану, і тому у працівників мувінгової компанії не буде необхідності подальшого їх пересування, що зазвичай призводить до незручностей.

Кожен має займатися своєю справою, якою володіє досконало. Грамотний підхід до виконання завдання – запорука якісного результату.

Іван Горгут - Найдосвідченіший вантажник
Іван Горгут
Найдосвідченіший вантажник
Я маю більше 12 років досвіду в організації перевезень та переїздів, як у місті Львів, так і по всій Україні. На моєму рахунку більше 1230 успішних переїздів. Обожнюю свою роботу і писати статті в блозі “УРА! Переїзд”
Цікавить інше запитання?
Знайдіть відповіть серед інших питань, або спитайте особисто.
Послуги перевезення вантажу у Львові від УРА! Переїзд

Цей сайт використовує файли cookies. Використовуючи наш сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності