Перевезення піаніно (фортепіано): корисні поради та ціни у 2024 році

Перевезення піаніно, роялю та будь-якого музичного інструменту повинно бути надійним та безпечним. Ми допоможемо вам перевезти фортепіано у Львові швидко і без ушкоджень
Створено: 16 Березня 2023
Оновлено: 29 Квітня 2024
Дізнатись ціни
Замовити переїзд

Перевезення піаніно (фортепіано): корисні поради та ціни у 2024 році

перевезення піаніно

Присутність фортепіано у квартирі чи будинку завжди викликає приємні враження у гостей помешкання, адже вони розуміють наскільки приємно насолоджуватися грою та звучанням такого потужного та тендітного інструменту. З давніх давен і по сьогодні гра на фортепіано залишається дуже популярною серед мешканців міста Львова. За опитуваннями проведеними у 2013 році Львівською музичною школою майже у кожній 17-й квартирі є піаніно, а у кожній 865-й квартирі кабінетний рояль.

Фортепіано - збірна назва класу ударно-клавішних музичних інструментів — роялів і піаніно. Джерело звуку у фортепіано — металеві струни, які за допомогою кілків натягнуті на резонансну чугунну деку, що починають звучати від удару дерев'яних молоточків, а молоточки приводяться в дію натиском пальців на клавіші. В свою чергу розрізняють: піаніно – резонансна дека розташована вертикально і відповідно струни натягнуті зверху до низу та рояль – резонансна дека знаходиться горизонтально і струни натягнуті з боку в бік.

В чому складність перевезення піаніно: вага і габарити?

В наш час, у місті Львів, найбільшою популярністю користуються піаніно, адже вони займають менше місця в помешканні, більш придатні до перевезення і їхня вартість приблизно на 30-40% менша ніж у роялю. На сьогодні можна виділити три класи піаніно які можна побачити у мешканців Львові.

Перший клас - це пост радянські модель вагою до 300 кг. Вони призначені для аматорів та початківців, ідеально підходять для навчання. До них відносять піаніно торгових марок: "Кама" (90 кг), "Акорд" (200 кг), "Зоря" (250 кг), "Ластівка" (240 кг), "Елегія" (240 кг), "Ноктюрн" (250 кг), "Николай Рубинштейн" (210 кг), "Україна" (260 кг), "Кубань" (260 кг), "Білорусь" (245 кг). Габарити яких не перевищують: висота - 1,10 м ширина - 1,5 м глибина - 0,60м.

Другий клас – це напівпрофесійні моделі піаніно вага яких до 400 кг. Вони переважно знаходяться у музичних закладах, концертних приміщеннях та професійних школах. До другого класу відносять піаніно торгових марок: "Красный Октябрь" (360 кг), "Красная Заря" (360 кг), "Родина" (300 кг), "Бартоломео Кристофори" (350 кг), "Беккер" (350 кг), "Бернштейн" (350 кг),  вагою до 400 кг. Габарити яких не перевищують: висота - 1,30 м ширина - 1,5 м глибина - 0,60 м.

Третій клас – це антикварні піаніно виробництва переважно Австрії та Німеччини. Вони вирізняються великою вагою, наявністю декоративного оздоблення – підсвічників, люст та бра. До них відносять моделі "August Forster", "Bluthner", "Petrof / Weinbach" (330 кг), "Ronisch", "Rosler", "Scholze", "Zimmermann", "Wagner", "Geyer". Вага піаніно може досягати і 600 кг.

Отримати безкоштовну консультацію з перевезення піаніно у Львові
Спеціаліст Ура! Переїзд відповість на всі ваші питання і допоможе вам знайти оптимальне рішення, щодо перевезення фортепіано у м. Львів

Особливості перевезення піаніно

Для перевезення піаніно вам потрібно якісно підготуватися: орендувати необхідне обладнання, закупити пакувальний матеріал, замовити послуги чотирьох такелажників та вантажного буса на 10 м.куб.

траспортування фортепіано  транспортування фортепіано

Для перевезення піаніно необхідно зменшити її вагу. Після зняти двох фронтальних кришок і кришку клавіатури, вага піаніно зменшиться на 40-50 кг. Наполегливо не рекомендується знімати ударний механізм, адже він дуже тендітний і може легко пошкодитися під час переїзду.

Після демонтажу кришок потрібно все якісно упакувати, а саме піаніно прив’язати такелажними стяжками до спеціальної лапки яка слугуватиме захистом від ударів об сходинки.

перевезення фортепіано  перенесення піаніно

Перевезення піаніно, а саме перенесення, спуск та підйом на потрібний поверх це найскладніша частина процесу. Адже все доводиться робити вручну і вага на одного вантажника може досягати до 100 кг. Для якісного перенесення піаніно використовуються такелажні ремені які опускаються під корпус лапки до якої і прив’язаний інструмент.

послуги вантажників  безпечне перевезення піаніно

Таке компонування ременів та обладнання дозволяє якісно і головне безпечно перенести інструмент до машини і потім підняти його на потрібний поверх. Категорично заборонено перевертати чи нахиляти піаніно під час перевезення, адже тоді можуть порватися всі струни на резонансній деці.

Розташовувати піаніно у вантажному відсіку автомобіля потрібно біля технічних отворів, які дозволяють якісно зафіксувати музичний інструмент такелажними ременями у кузові, так щоб він не перекинувся.

перенесення інструменту  траспортування інструменту

Прибувши на нове місце варто самостійно пройтися маршрутом до того місця де буде знаходитися піаніно, щоб переконатися що на сходовій клітці не має перепон для проносу інструменту і дверні пройоми більше 60-ти сантиметрів. Не рекомендується розташовувати піаніно біля батареї та на нерівній поверхні. Найкраще розташування для фортепіано біля зовнішньої стіни в куточку. Таке розташування дозволить уникнути і скарг від сусідів за надмірний шум.

Після перевезення на нове місце розпакуйте піаніно, поставте на місце раніше демонтовані кришки. Після цього за допомогою васерваги (водяного рівня) вирівняйте піаніно по горизонталі. Саме після цього майже 90% людей вважають справу з перевезення піаніно Львів - завершеною, але це не так.

Вартість перевезення піаніно у Львові від компанії “УРА! Переїзд”

переїзд інструменту

Компанія “УРА! Переїзд” пропонує унікальний пакет послуг - “Перевезення піаніно” у Львові. В нього входять наступні роботи:

  • упакування піаніно у вантажні одіяла і пакувальну стрічку для уникнення пошкоджень під час перевезення;
  • послуги 4-х професійних такелажників із ременями;
  • оренда лапки для переїзду піаніно та такелажних возиків;
  • спуск/підйом в сумі до 6-ти поверхів, за кожен наступний поверх доплата 50 грн;
  • робота спеціального вантажного автомобіля із ременями для фіксування вантажу, для безпечного його перевезення.

Ціна перевезення піаніно залежить від класу до якого воно відноситься:

Перший клас - це пост радянські модель вагою до 300 кг – вартість перевезення 3300 грн. Піаніно торгових марок: "Кама" (90 кг), "Акорд" (200 кг), "Зоря" (250 кг), "Ластівка" (240 кг), "Елегія" (240 кг), "Ноктюрн" (250 кг), "Николай Рубинштейн" (210 кг), "Україна" (260 кг), "Кубань" (260 кг), "Білорусь" (245 кг). Габарити яких не перевищують: висота - 1,10 м ширина - 1,5 м глибина - 0,60м.

Другий клас – це напівпрофесійні моделі піаніно вага яких до 400 кг – вартість перевезення 3500 грн. Піаніно торгових марок: "Красный Октябрь" (360 кг), "Красная Заря" (360 кг), "Родина" (300 кг), "Бартоломео Кристофори" (350 кг), "Беккер" (350 кг), "Бернштейн" (350 кг),  вагою до 400 кг. Габарити яких не перевищують: висота - 1,30 м ширина - 1,5 м глибина - 0,60 м.

Третій клас – це антикварні піаніно виробництва переважно Австрії та Німеччини– вартість перевезення 3750 грн. Піаніно торгових марок: "August Forster", "Bluthner", "Petrof / Weinbach" (330 кг), "Ronisch", "Rosler", "Scholze", "Zimmermann", "Wagner", "Geyer". Вага піаніно може досягати і 600 кг.

Ознайомитися із фото-звітом як такелажники компанії “УРА! Переїзд” здійснюють перевезення піаніно у Львові можна за посиланням - тут.

Замовляйте вантажне таксі для перевезення фортепіано у Львіві у компанії “УРА! Переїзд” і вже за 3 години ви зможете насолоджуватися його звучанням на новому місці.

Іван Горгут - Найдосвідченіший вантажник
Іван Горгут
Найдосвідченіший вантажник
Я маю більше 12 років досвіду в організації перевезень та переїздів, як у місті Львів, так і по всій Україні. На моєму рахунку більше 1230 успішних переїздів. Обожнюю свою роботу і писати статті в блозі “УРА! Переїзд”
Цікавить інше запитання?
Знайдіть відповіть серед інших питань, або спитайте особисто.
Послуги перевезення вантажу у Львові від УРА! Переїзд

Цей сайт використовує файли cookies. Використовуючи наш сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності