Перевезення «живих стін»

«Жива стіна» - це нове дизайнерське рішення в оформленні приміщень. Завдяки цьому «зеленому килиму» з живих рослин навіть в галасливому місті можна бути ближче до природи; квіти заспокоюють нервову систему і очищують повітря в кімнаті.
Створено: 19 Березня 2023
Оновлено: 12 Травня 2024
Дізнатись ціни
Замовити переїзд

Перевезення «живих стін»

жива стіна

«Жива стіна» - це нове дизайнерське рішення в оформленні приміщень. Завдяки цьому «зеленому килиму» з живих рослин навіть в галасливому місті можна бути ближче до природи; квіти заспокоюють нервову систему і очищують повітря в кімнаті. Встановлюється «жива стіна» за допомогою спеціальної вертикальної конструкції, у яку висаджені різні рослини, а для їх росту достатньо лише спеціального агроволокна і води. Саме з цією конструкцією і довелося нещодавно зіткнутися працівникам компанії «УРА! Переїзд».

Як все відбувалося

«UnionStandartBank» переїжджав з одного відділення в інше, і залишати гарний живий оазис у старому офісі працівникам дуже не хотілося. З питанням про перевезення двох «живих стін» вони звернулися до професіоналів нашої компанії. Не зіштовхуючись раніше з подібними завданнями, наші працівники прийняли це перевезення як виклик, на який не відповісти вони не могли.

Головною умовою клієнта було перевезення без демонтажу всієї конструкції саджанців, адже в іншому випадку вони могли би не прижитися. Тому для такого відповідального завдання було залучено електрик та два вантажники компанії «УРА! Переїзд». Електрик почав робити демонтаж електрообладнання, а монтажники розібрали вертикальний водоспад і демонтували кріплення від стіни.

перевезення живої стіни

На новому місці потрібно було повернути в первинний вигляд зелений килим, відновити всю систему автополиву та відновити додаткові світильники для квітів. Найскладніше довелося електрику, адже правильне освітлення для «живої стіни» - це запорука довгого життя рослин, а отже оформити його потрібно грамотно.

встановлення живої стіни

Не дивлячись на всі складнощі, професійні вантажники компанії «УРА! Переїзд» вміло впоралися з цим завданням і "жива стіна" приносила радість своєю присутністю працівникам банку вже на іншому відділенні.

Іван Горгут - Найдосвідченіший вантажник
Іван Горгут
Найдосвідченіший вантажник
Я маю більше 12 років досвіду в організації перевезень та переїздів, як у місті Львів, так і по всій Україні. На моєму рахунку більше 1230 успішних переїздів. Обожнюю свою роботу і писати статті в блозі “УРА! Переїзд”
Цікавить інше запитання?
Знайдіть відповіть серед інших питань, або спитайте особисто.
Послуги перевезення вантажу у Львові від УРА! Переїзд

Цей сайт використовує файли cookies. Використовуючи наш сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності