Конкуренти рекомендують — черговий раз був підтверджений статус лідера мувінгових послуг компанії «УРА! Переїзд»

Ринок мувінгових послуг постійно поповнюється новими компаніями, які готові запропонувати свої послуги з організації переїзду з місця на місце. Проте далеко не усі з них надають чесну інформацію про виконану роботу. Існують такі організації, які вводять в оману своїх потенційних клієнтів. Викладаючи на своєму сайті невідповідну дійсності інформацію, запозичену в «УРА! Переїзд», вони ще раз доводять безперечний факт — наша мувінгова компанія найкраща, адже на неї рівняються конкуренти.
Створено: 19 Березня 2023
Оновлено: 12 Травня 2024
Дізнатись ціни
Замовити переїзд

Конкуренти рекомендують — черговий раз був підтверджений статус лідера мувінгових послуг компанії «УРА! Переїзд»

плагіат

Ринок мувінгових послуг постійно поповнюється новими компаніями, які готові запропонувати свої послуги з організації переїзду з місця на місце. Проте далеко не усі з них надають чесну інформацію про виконану роботу. Існують такі організації, які вводять в оману своїх потенційних клієнтів. Викладаючи на своєму сайті невідповідну дійсності інформацію, запозичену в «УРА! Переїзд», вони ще раз доводять безперечний факт — наша мувінгова компанія найкраща, адже на неї рівняються конкуренти.

Копіювання конкурентами підтвердило, що «УРА! Переїзд» — найкраща компанія для здійснення переїзду

Лідер ринку завжди повинен якісно та своєчасно доносити інформацію про свої послуги до кінцевого споживача, надавати відповіді на усі запитання та максимально задовольняти потреби клієнта. Цей статус визначають не тільки споживачі послуг, але і конкуренти – колеги по ринку. Адже завжди потрібно на когось рівнятися, ставити цілі і їх досягати, якщо хочеш бути першим та найкращим.

Не оминула ця доля і компанію «УРА! Переїзд», яка в продовж багатьох років утримує лідерство на ринку мувінгових послуг у м. Львові.

Впродовж останніх років відкрилося багато різноманітних невеликих фірм, і всі вони намагаються знайти свою нішу на ринку. Саме тому більшість з них обирають найпростіший шлях — копіювати у найкращих.

Нещодавно, одна із новостворених компаній на своєму сайті розмістила фото, які були зроблені саме на переїзді, який проводила компанія «УРА! Переїзд».

На прін-скріні інтернет сторінки компанії, яка надає послуги з перевезення, є фото на якому можна побачити прекрасний офіс. Але цей знімок був зроблений нами на перевезенні офісу у м. Львові у 2017 році. Саме професійний фотограф за кошти компанії «УРА! Переїзд» і з дозволу власників приміщення зробив дану фотографію.

плагіат фотографій

плагіат інформації

Якщо придивитися уважніше, можна побачити, що на столі стоїть коробка, на якій виразно красується логотип нашої компанії. Шкода, що такі речі трапляються і вводять в оману довірливих споживачів. Адже співпраця, яка базується на омані та неправді, завжди приречена на невдачу. Оригінал даної фотографії вільно розміщений в Інтернеті та доступний усім бажаючим для ознайомлення з роботою справжніх майстрів своєї справи, але ж не для омани споживачів. На фото нижче – оригінал даної фотографії.

траспортування офісу

Наші уважні клієнти, котрі неодноразово замовляли послуги з перевезення, повідомили, що фото за участю вантажників «УРА! Переїзд» розміщені в описі послуги “Міжміські та міжнародні переїзди” однієї із компаній у м. Львові. Деталі на прін-скріні.

плагіат даних сайту

Придивившись більш уважніше, можна побачити, що вантажник працює у фіолетовій футболці, а коробки, в яких запаковані речі, - від компанії «УРА! Переїзд». Аби підтвердити наші авторські права на дану фотографію розміщуємо її в оригінальному розмірі та інформуємо, що переїзд проводився у м. Брюховичі у 2016 році, і переїжджав офіс будівельної компанії.

траспортування будівельної компанії

Деякі “SEO-спеціалісти” не цілком якісно виконують свої професійні обов’язки і, аби зекономити час і не витрачати розумові зусилля на придумування опису компанії, копіюють його в кращих на ринку. Так напевне зробив один із наших конкурентів який в описі своєї “професійної” діяльності забув видалити назву нашої компанії. Вийшло, м’яко кажучи, не зручно, адже ми не замовляли такої реклами для себе, але вдячні за популяризацію нашого бренду. Можливо, варто внести оплату за дану рекламу? Деталі на прін-скрінах. 

плагіат даних  плагіат інформації

Цікаво, друзі, і те, що ми зверталися до колег із проханням дати пояснення щодо розміщення наших фотографій та плагіату в описах, але нажаль не всі адекватно відреагували. З більшістю колег нам вдалося домовитися, адже ніхто не застрахований від помилок, навіть і ми.

Але ми вирішили написати дану статтю, так як колеги не реагують на наші запити змінити фото та опис, а нам дорога наша репутація і ми не можемо допустити щоб добрим ім’ям «УРА! Переїзд» прикривали неякісні послуги.

Обирайте оригінал та якісне обслуговування!

Підводячи підсумок усьому вищесказаному, хотілося б попередити наших клієнтів і тих, хто тільки планує звертатися до мувінгової компанії для здійснення квартирного або офісного переїзду.

Чесна компанія, яка цінує свою репутацію та уважно відноситься до замовників, не стане копіювати інформацію з інших джерел. Фотографії і звіти про виконану командою професіоналів роботу викладаються з метою ознайомлення клієнтів з процесом і для підтвердження якості та швидкості її виконання.

Компанія, яка прагне бути лідером ринку послуг, надає достовірну інформацію про парк вантажного таксі і обслуговування. Пам'ятайте, запорука якісної роботи — це чесність! Саме тому обирайте оригінал —  з «УРА! Переїзд» кожен переїзд стане незабутньою пригодою!

Іван Горгут - Найдосвідченіший вантажник
Іван Горгут
Найдосвідченіший вантажник
Я маю більше 12 років досвіду в організації перевезень та переїздів, як у місті Львів, так і по всій Україні. На моєму рахунку більше 1230 успішних переїздів. Обожнюю свою роботу і писати статті в блозі “УРА! Переїзд”
Цікавить інше запитання?
Знайдіть відповіть серед інших питань, або спитайте особисто.
Послуги перевезення вантажу у Львові від УРА! Переїзд

Цей сайт використовує файли cookies. Використовуючи наш сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності