Пом’якшувач від УРА! Переїзд: навіщо потрібен та які в нього функції

Спінений поліетилен, або як люблять його називати виробники піно поліетилен, або скорочено ППЕ – унікальний матеріал. У повсякденному житті він слугує важливим елементом будь-якого переїзду: забезпечує зручність у транспортуванні та закріплює пакувальний матеріал. Більш детально про вибір пом’якшувача, властивості та його використання Ви дізнаєтеся у цій статті. 
Створено: 16 Березня 2023
Оновлено: 07 Квітня 2023
Дізнатись ціни
Замовити переїзд

Пом’якшувач від УРА! Переїзд: навіщо потрібен та які в нього функції

пом'якшувач

Спінений поліетилен, або як люблять його називати виробники піно поліетилен, або скорочено ППЕ – унікальний матеріал. У повсякденному житті він слугує важливим елементом будь-якого переїзду: забезпечує зручність у транспортуванні та закріплює пакувальний матеріал. Більш детально про вибір пом’якшувача, властивості та його використання Ви дізнаєтеся у цій статті. 

Як виготовляють спінений поліетилен та які в нього властивості

Пом’якшувач виготовляють зі складної структури: барвників, вогнегасних добавок та поліетилену високого тиску, що спінюються фізичними газотвірними пропан-бутаном. Через деякий час газ поступово виходить з піни, через мікропори та змішується з атмосферним повітрям. Спінений поліетилен продається у вигляді рулонів або листів різних розмірів. Матеріал має такі властивості:

  • ППЕ за вагою досить легкий та пружний, добре відбиває тепло, здатний витримувати температуру до 100 С. При горінні ППЕ не виділяє ніяких отруйних речовин та стійкий до різного роду бактерій та грибків. Вода, деякі луги та кислоти також йому не страшні: він їх не пропускає або до них стійкий
  • легко приймає будь-яку форму та без проблем згинається, як пластилін. 

Де можна придбати ППЕ

пом'якшувач для перевезення

Купити ППЕ можна в епіцентрах, магазинах господарських товарів або, як варіант, замовити у мувінговій компанії. Наприклад, компанія УРА! Переїзд надає таку послугу. Компанія рекомендує використовувати лист спіненого поліетилену саме розміром 1х1,30м, та товщиною 3 мм, замовити такий рулон можна у неї за 20 грн за 1 лист.

При замовленні від 40 шт. доставлення та забір безкоштовні. Для більш детальної інформації перейдіть за посиланням. 

Основне завдання ППЕ

Основним завданням піно поліетилену або пом’якшувача під час переїзду є захист Ваших меблів, посуду, техніки від пошкоджень. Адже ніхто не хоче отримати подряпини та сколи на своїх меблях, тому варто обирати спінений поліетилен, аби переїзд пройшов ідеально. ППЕ, як правило, використовується для упакування техніки та меблів. Зручно використовуються стандартні листи розміром 1 м на 1,30 м.

Як використовувати ППЕ

Візьміть декілька рулонів та обережно обгорніть Вашу річ, надійно зафіксувавши стретч-плівкою. Після запакування обов’язково підпишіть маркером що це таке, аби на новому місці легко знайти ту чи іншу річ. Це може стати вашим життєвим лайфхаком, адже підписані речі, допоможуть вантажникам безпечніше їх перенести.

Де використовується ППЕ

пакування пом'якшувачем

Сфера його застосування досить широка, починаючи від звуко- та теплоізоляції до використання у якості пакувального матеріалу. Також, сферами використання ППЕ є:

  • використання у будівництві та ремонті, аби зменшити теплові витрати. Він відмінно поглинає удари та зберігає крихкі речі
  • ППЕ можна залучити для облаштовування теплої та звичайної підлоги, герметизації стиків та заповнення щілин
  • підходить для упаковування скла, кераміки, аудіо та відео техніки

Спінений поліетилен буває двох видів: хімічно зшитий та фізично зшитий. Також, є фольгований ППЕ, створений з алюмінієвої фольги. Такий вид поліетилену ідеально підійде для утеплювання, має невелику товщину та хорошу теплопровідність.

Замовляючи спінений поліетилен, звертайте увагу на якість, товщину та технічні властивості продукту. Бережіть себе та свої близьких!

Іван Горгут - Найдосвідченіший вантажник
Іван Горгут
Найдосвідченіший вантажник
Я маю більше 12 років досвіду в організації перевезень та переїздів, як у місті Львів, так і по всій Україні. На моєму рахунку більше 1230 успішних переїздів. Обожнюю свою роботу і писати статті в блозі “УРА! Переїзд”
Цікавить інше запитання?
Знайдіть відповіть серед інших питань, або спитайте особисто.
Послуги перевезення вантажу у Львові від УРА! Переїзд

Цей сайт використовує файли cookies. Використовуючи наш сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності