Як перевезти склад?

Можна власними силами перевезти все майно, правда це займе набагато більше часу ніж при переїзді з мувінговою компанією. А от якщо порівняти з хворобою складський переїзд – то це вже застуда с ускладненнями, і без спеціаліста тут аж ніяк не обійтися.
Створено: 16 Березня 2023
Оновлено: 01 Жовтня 2023
Дізнатись ціни
Замовити переїзд

Як швидко та якісно провести складський переїзд

складський переїзд

Якщо порівняти переїзд з хворобою, то особистий переїзд схожий на застуду чи нежить. Неприємно, створює додаткові труднощі, але можна лікуватися самотужки, без допомоги лікаря.

Так і з переїздом. Можна власними силами перевезти все майно, правда це займе набагато більше часу ніж при переїзді з мувінговою компанією. А от якщо порівняти з хворобою складський переїзд – то це вже застуда с ускладненнями, і без спеціаліста тут аж ніяк не обійтися. Ніяких порад, які б зробили перевезення складу легшим, просто немає, окрім однієї головної – замовити послуги надійної і досвідченої мувінгової компанії.

 Причини необхідності звертання до спеціалістів з перевезення

  • По перше, при складському переїзді перевозять не тільки вантаж у вигляді товару, а й у вигляді складського обладнання. Транспортування і першого, і другого вимагає наявності спеціальної техніки (навантажувачів, підйомників) та спеціального інструменту, що дозволить, при необхідності, швидко розібрати стелажі.
  • По друге, товар, який підлягає перевезенню, як правило, розрізняється за розмірами, вагою, крихкістю та цінністю. Отже вимагає «наукового», тобто логістичного підходу. Навряд чи серед Ваших працівників є спеціалісти складської та транспортної логістики у достатній кількості та з необхідним досвідом.
  • По-третє, складський переїзд відрізняється часовим обмеженням. Тобто і старе складське приміщення, яке треба залишити, і нове працюють за визначеним графіком і можуть зачинятися на вихідні чи у вечірній час. Отже графік переїзду має бути спланований до хвилини.
  • По четверте, підготовчий етап який включає пакування вантажу та розбір складського обладнання має проводитися професійними вантажниками з використанням спеціального пакувального матеріалу та оснащення. Наприклад, для більш зручного перевезення невеличких коробок варто використовувати піддони, які легко «переносяться» на вилах навантажувача.
  • По п’яте, в залежності від виду товару який слід перевозити, можливо виникне потреба в спеціально оснащених автомобілях. В першу чергу це стосується вибухонебезпечного вантажу. Негабаритні вантажі також повинні перевозитися на спеціальному транспорті, оснащеному сигнальною системою.

І наостанок

Крім завдання правильно зібрати та перевезти вантаж, при переміщенні складу стоїть не менш важливе завдання – правильно розпакувати товар. Саме тому спеціалісти мувінгової компанії розробляють не тільки графік та план переїзду, а й схему завантаження транспортного засобу, з урахуванням першочерговості розвантаження та специфіки вантажу.

Якщо Ви скористуєтеся послугами професійної мувінгової компанії, яка працює на ринку не перший рік і добре розуміється на потребах клієнтів, після перевезення на Вас чекає приємний сюрприз – жодної зіпсованої чи втраченої речі, все на своїх місцях в початковому вигляді. Таким чином, Ви зекономите не тільки час, а й кошти.

Перевезення складу – трудомісткий і складний процес, який вимагає і досвіду, і навичок, і техніки, і особливого підходу. Не варто намагатися здійснити складський переїзд самостійно, бо в результаті Ви втратите товар, гроші, час, а в кінці все одно звернетеся до професіоналів. То ж навіщо платити двічі?

Іван Горгут - Найдосвідченіший вантажник
Іван Горгут
Найдосвідченіший вантажник
Я маю більше 12 років досвіду в організації перевезень та переїздів, як у місті Львів, так і по всій Україні. На моєму рахунку більше 1230 успішних переїздів. Обожнюю свою роботу і писати статті в блозі “УРА! Переїзд”
Цікавить інше запитання?
Знайдіть відповіть серед інших питань, або спитайте особисто.
Послуги перевезення вантажу у Львові від УРА! Переїзд

Цей сайт використовує файли cookies. Використовуючи наш сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності