Розрахунок за переїзд криптовалютою

Перша професійна мувінгова компанія Львова – «УРА! Переїзд» розвивається в ногу із сучасними технологіями пропонуючи своїм клієнтам не тільки якісні послуги по перевезенню, але і зручні варіанти їх оплати. Сьогодні клієнти можуть обрати один із наступних методів оплати наших послуг:
Створено: 18 Березня 2023
Оновлено: 12 Травня 2024
Дізнатись ціни
Замовити переїзд

Розрахунок за переїзд криптовалютою

розрахунок криптовалютою

Перша професійна мувінгова компанія Львова – «УРА! Переїзд» розвивається в ногу із сучасними технологіями пропонуючи своїм клієнтам не тільки якісні послуги по перевезенню, але і зручні варіанти їх оплати. Сьогодні клієнти можуть обрати один із наступних методів оплати наших послуг:

  • Готівковий;
  • Безготівковий;
  • Переказ на картку (ПриватБанк, АльфаБанк, ПУМБ);
  • Криптовалютний.

Перші три методи оплати послуг переїзду вже нікого не здивують, але оплатити криптовалютою у Львові, це щось надзвичайне і неординарне.

криптовалюта  оплата криптовалютою

Сьогодні ринок криптовалют у світі і в Україні розвивається дуже швидкими темпами. Багато українців не тільки про неї чули, але і активно торгують “криптою” як на світових так і на українських біржах. Найбільшою популярністю користується біткоїн, як одна із найперших і найбільш прибуткових валют. Великою популярністю криптовалюти користуються серед ІТ-спеціалістів, вони їх не тільки накопичують, але і майнять. Львів як столиця ІТ-індустрії у нашій країні завжди вирізнявся інноваціями і є піонером провадження сучасних технологій. Зважаючи на пропозиції ІТ-компаній та їх працівників ми впровадили можливість розрахунку за послуги перевезень у Львові криптовалютою.

Перші на ринку, перші всюди

карта

Мувінгова компанія «УРА! Переїзд» стала першою українською транспортною компанією в якій можна розрахуватися за послуги криптовалютою. Інформацію про це вже внесено на спеціалізований сайт – www.coinmap.org, який допомагає знайти місця де можна розрахуватися криптою.

На сьогодні наші клієнти мають можливість розрахуватися двома популярними криптовалютами: Bitcoin та NEM (XEM). Варто звернути увагу, що оплатити криптовалютою у Львові можна із будь якої точки світу і це не вимагає особистої присутності клієнта при перевезенні.

Як розрахуватися біткоїном у Львові за послуги?

Після замовлення послуг перевезення, клієнт попереджає оператора про свій намір розрахуватися однією із двох криптовалют. Виконавши переїзд, працівники компанії надають клієнту QR-код відповідного гаманця - біткоїн або NEM. Відсканувавши необхідні дані клієнт самостійно проводить транзакцію і встановлює комісію до оплати.

Дані для оплати криптовалютою наведені у вигляді QR-коду, які клієнт може відсканувати самостійно на нашому сайті.

метод оплати сканування коду

Мувінгова компанія «УРА! Переїзд» завжди створює зручні методи оплати наших послуг і готова розширити на прохання клієнтів можливість приймати і інші криптовалюти.

Замовляйте перевезення у професіоналів, розраховуйтеся криптою!

Іван Горгут - Найдосвідченіший вантажник
Іван Горгут
Найдосвідченіший вантажник
Я маю більше 12 років досвіду в організації перевезень та переїздів, як у місті Львів, так і по всій Україні. На моєму рахунку більше 1230 успішних переїздів. Обожнюю свою роботу і писати статті в блозі “УРА! Переїзд”
Цікавить інше запитання?
Знайдіть відповіть серед інших питань, або спитайте особисто.
Послуги перевезення вантажу у Львові від УРА! Переїзд

Цей сайт використовує файли cookies. Використовуючи наш сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності