Спорт. Здоров’я. Це все про вантажників «УРА! Переїзд»

Переїзд – справа відповідальна, і займатися нею повинні виключно відповідальні люди, з практичними та теоретичними навичками. Мова зараз не тільки про логістів, менеджерів та водіїв. Сьогодні ми поговоримо про вантажників та їх важку працю.
Створено: 20 Березня 2023
Оновлено: 12 Травня 2024
Дізнатись ціни
Замовити переїзд

Спорт. Здоров’я. Це все про вантажників «УРА! Переїзд»

важка праця вантажників

Переїзд – справа відповідальна, і займатися нею повинні виключно відповідальні люди, з практичними та теоретичними навичками. Мова зараз не тільки про логістів, менеджерів та водіїв. Сьогодні ми поговоримо про вантажників та їх важку працю.

Яким має бути вантажник

Вибираючи компанію, яка здійснюватиме Ваш переїзд, Ви окрему увагу приділяєте вантажникам. Завжди хочеться, щоб Ваші речі переносив тверезий чоловік, при цьому він повинен мати певний набір якостей:

  • чесність;
  • активність;
  • пунктуальність;
  • відповідальність;
  • належна фізична підготовка.

Це мінімальний набір вимог, серед яких фізична підготовка займає далеко не останнє місце. Необхідність спускати і піднімати по сходах меблі, занурювати у вантажну машину побутову техніку і розстановка всього цього на новому місці обумовлює наявність у вантажників чималих м'язів і твердого преса. При цьому турбота про своє здоров'я – це перший критерій хорошої фізичної форми вантажника.

Досягнення вантажників компанії «УРА! Переїзд»

досягнення вантажників  досягнення вантажника

Вантажники компанії - не часті відвідувачі тренажерного залу, адже фізичне навантаження при постійних переїздах і так «прокачує» всі необхідні групи м'язів чоловіків. І тривалість такого «тренування» значно більше, ніж заняття на тренажерах.

Нам дуже приємно, що двоє вантажників компанії «УРА! Переїзд» - професійні армреслери. Армреслінг – це настільна боротьба однією рукою. Саме в цьому спорті співробітники компанії «УРА! Переїзд» виступають як професіонали.

армреслінг вантажників

Так, в грудні місяці в м. Дубляни відбулися львівські обласні змагання з армреслінгу серед професіоналів, де взяли участь і вантажники компанії «УРА! Переїзд», Маркіян і Зіновій. Змагання були дуже запеклі, адже тут були спортсмени з усієї області, а переможець отримував право представляти рідну область на змаганнях країни, які відбудуться у лютому 2017 року р. в м. Києві. За результатами змагань у ваговій категорії до 90 кг перемогу здобув Маркіян, а у ваговій категорії до 110 кг почесне третє місце зайняв Зіновій.

Отже в лютому 2017 року Львівську область на всеукраїнських професійних змаганнях у своїй ваговій категорії буде представляти вантажник компанії «УРА! Переїзд» – Маркіян. Компанія вітає переможця і надалі всіляко підтримуватиме своїх співробітників у популяризації спорту та поданням нашої області на всеукраїнських змаганнях.

Іван Горгут - Найдосвідченіший вантажник
Іван Горгут
Найдосвідченіший вантажник
Я маю більше 12 років досвіду в організації перевезень та переїздів, як у місті Львів, так і по всій Україні. На моєму рахунку більше 1230 успішних переїздів. Обожнюю свою роботу і писати статті в блозі “УРА! Переїзд”
Цікавить інше запитання?
Знайдіть відповіть серед інших питань, або спитайте особисто.
Послуги перевезення вантажу у Львові від УРА! Переїзд

Цей сайт використовує файли cookies. Використовуючи наш сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності