«Я не розумію за що мені це» або тяжкий переїзд дівчини від колишнього

Одна і ще з десяток великих сумок з усіляким лахміттям - так зазвичай дівчина тікаєте від хлопця «брехуна». Часом в парах трапляється таке, що ти дізнаєшся деталі життя своєї другої половинки і розумієш, що далі з ним бути не можеш. Найпоширеніше серед дівчат – дізнатися, що її хлопець їй зраджує або заробляє мільярди в неї за спиною. Тоді настає час з’їхати у окреме житло, а в ідеалі – піти так, аби він цього не бачив.
Створено: 22 Березня 2023
Оновлено: 11 Квітня 2023
Дізнатись ціни
Замовити переїзд

«Я не розумію за що мені це» або тяжкий переїзд дівчини від колишнього

переїзд дівчини

Одна і ще з десяток великих сумок з усіляким лахміттям - так зазвичай дівчина тікаєте від хлопця «брехуна».

Часом в парах трапляється таке, що ти дізнаєшся деталі життя своєї другої половинки і розумієш, що далі з ним бути не можеш. Найпоширеніше серед дівчат – дізнатися, що її хлопець їй зраджує або заробляє мільярди в неї за спиною. Тоді настає час з’їхати у окреме житло, а в ідеалі – піти так, аби він цього не бачив.

Замовлення вантажного таксі

Перше, що в таких випадках роблять дівчата – замовляють молодих, гарних вантажників, на випадок, якщо «колишній» таки натрапить на неї під час переїзду. Вантажне таксі приїжджає під під’їзд та швидко виносить речі дівчини, яких зазвичай збирається немало. Вона обов’язково пакує їх самостійно і дуже обережно, щоб нічого не проґавити.  Аби ніхто не ставив зайвих питань, дівчина просить нікому не пояснювати, хто та з якої квартири виїжджає.

Збори речей

Далі починається драма: вантажники швидко виносять речі і жодного слова не говорять сусідам про переїзд, а дівчина спокійно чекає, доки гарні хлопці закінчать свою роботу. Вона завжди залишає гарні чайові, та головною умовою є ні в якому разі не казати нікому нову адресу дівчини, тим паче її колишньому. Бо «як він прийде до мене під двері і почне жалібно говорити про те, що йому шкода, я впущу його і ми знову помиримось». А ось наша мувінгова компанія «УРА! Переїзд» вже знає про такі ситуації, тому завжди тримає цю інформацію в таємниці.

Піклування про колишнього і смуток

Найсмішніше те, що перед тим як безжалісно кинути хлопця і таємно з’їхати в інше житло, дівчина завжди поприбирає в помешканні та приготує поїсти, щоб бідолашний не помер з голоду в перші дні свого холостяцького життя. Зазвичай все це відбувається в супроводі сумних думок дівчини, про те який хлопець брехун. Тому наші вантажники точно знають, що в такий важкий період жарти не допоможуть, навіть мама чи подруга не зможуть заспокоїти ображену дівчину. Тож вони просто швидко і якісно виконують свою роботу. Найбільша помилка молодих дівчат – залишити ключі від квартири колишнього у себе. Таким чином вони знову нібито шукають з ними зустрічі, навіть якщо це зустріч для того, аби банально віддати ключі.

Що цікаво, ні дівчина, коли йде, ні хлопець не скажуть кривого слова про свою колишню половинку. Можливо це тому, що вони насправді не йдуть від половинки, а просто тікають від спільних проблем?

Іван Горгут - Найдосвідченіший вантажник
Іван Горгут
Найдосвідченіший вантажник
Я маю більше 12 років досвіду в організації перевезень та переїздів, як у місті Львів, так і по всій Україні. На моєму рахунку більше 1230 успішних переїздів. Обожнюю свою роботу і писати статті в блозі “УРА! Переїзд”
Цікавить інше запитання?
Знайдіть відповіть серед інших питань, або спитайте особисто.
Послуги перевезення вантажу у Львові від УРА! Переїзд

Цей сайт використовує файли cookies. Використовуючи наш сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності