Чистка від скотчу

Згадуючи переїзд до нової оселі, в пам'яті кожного з нас спливає процес видалення клею з меблів. Не найприємніше заняття, чи не так? Але чи можна якось цього уникнути?
Створено: 09 Березня 2023
Оновлено: 12 Квітня 2023
Дізнатись ціни
Замовити переїзд

Залишки скотчу на меблях – проблема багатьох під час переїзду

Згадуючи переїзд до нової оселі, в пам'яті кожного з нас спливає процес видалення клею з меблів. Не найприємніше заняття, чи не так? Але чи можна якось цього уникнути?

Тепер можливо все! Справа в тому, що професійні мувінгові компанії для пакування меблів використовують не скотч, а спінений поліетилен (пом’якшувач) та стретч плівку. Саме вони дозволяють якісно зафіксувати захисне покриття і виключають можливість появи слідів від клею. Щодо скотчу, то він у переїздах може використовуватися лише для заклеювання коробок, адже контакт клейкої стрічки із поверхнею меблів, речей та техніки, які перевозяться, забороняється.

Приклад того, як не потрібно заклеювати меблі скотчем, наведений на фото нижче:

залишки від скотчу

Увага! Якщо ж Ви стикнулися з випадком, коли вантажники або мувінгова компанія пропонує заклеїти дверки шаф та тумб скотчем, знайте: це не професіонали і процесу видалення липких слідів з меблевих поверхонь та техніки Вам не оминути.

4 найвідоміші способи видалити клей від скотчу

Якщо так трапилося, що Вам все ж таки потрібно видалити липкі сліди, ми пропонуємо декілька способів, як можна їх позбутися:

 1. Увайт-спіріт
  Досить популярний спосіб, проте має свої недоліки при використанні. По-перше, не кожен вдома має це диво хімічної промисловості. По-друге, неприємний запах, який супроводжуватиме весь процес видалення залишків, буде ще довго вивітрюватися як з самого приміщення, так і з оброблюваних речей та поверхонь. По-третє, увайт-спіріт – це розчинник, і він з ймовірністю 50% може пошкодити як лако-фарбове покриття Ваших меблів, так і одяг. І наостанок: цей засіб продається у літрових пляшках, а тому купувати його в такій великій кількості заради декількох плям є недоречним.
 2. Очищений бензин
  Цей спосіб найкраще підійде власникам запальничок, в яких, власне, і використовується очищений бензин. В іншому разі Вам доведеться купляти цілий флакон цього засобу, який, до речі, не є досить дешевим. До того ж, неприємний запах як у процесі розчинення клею, так і в подальшому будуть супроводжувати Ваші речі та меблі.
 3. Рослинна або ефірна олія
  Такий метод не завжди є ефективним, оскільки олія не розчиняє клей, а лише дозволяє фізично зняти його з поверхні завдяки зменшенню тертя між ганчіркою і поверхнею. Недоліком також є те, що Вам доведеться довго відмивати поверхню від жиру. Ще одним мінусом є неможливість використання цього способу для тканин.
 4. Перекис водню
  Найкращим, на думку мувінгових компаній, засобом для відмивання липких слідів є перекис водню. Цей лікарський засіб є майже у кожного в аптечці, а його хімічні властивості дозволяють розчиняти клей, не пошкоджуючи при цьому як саму поверхню, так і лако-фарбове покриття. Навпаки, в результаті використання перекису водню Ваші меблі будуть блищати, ніби після полірування. Приклад можна побачити на фото нижче:

чистка перекисю водню

Приємним є те, що перекис водню підійде не тільки для розчинення клею, але і для видалення слідів після пластику та гуми. Особливо це буде доречним для власників авто. На фото нижче Ви можете пересвідчитись, як за допомогою цього диво-засобу ми видалили сліди від пластику на нашому авто:

видалення залишків скотчу

чистка залишку скотчу

залишки скотчу

Зверніть увагу на те, що шматочок тканини, яким Ви будете видаляти сліди з поверхні, доведеться викинути, адже після розчинення клей назавжди залишиться на ньому.

Як бачите, кожен з цих способів має свої недоліки. Проте якщо думка про відмивання липких слідів з меблевих поверхонь та техніки Вас зовсім не тішить, замовляйте перевезення меблів та речей у нашій мувінговій компанії «УРА! Переїзд»!

Ми зробимо всю важку роботу за Вас! Телефонуйте вже зараз!

Іван Горгут - Найдосвідченіший вантажник
Іван Горгут
Найдосвідченіший вантажник
Я маю більше 12 років досвіду в організації перевезень та переїздів, як у місті Львів, так і по всій Україні. На моєму рахунку більше 1230 успішних переїздів. Обожнюю свою роботу і писати статті в блозі “УРА! Переїзд”
Цікавить інше запитання?
Знайдіть відповіть серед інших питань, або спитайте особисто.
Послуги перевезення вантажу у Львові від УРА! Переїзд

Цей сайт використовує файли cookies. Використовуючи наш сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності