Як залишитися із сусідами друзями?

Організація переїзду — це з одного боку радісна, ​​але і в той же час дуже важлива подія. Тим паче, що жоден переїзд не може обійтися без створення дискомфорту для ваших сусідів чи навіть простих перехожих. Перевезення квартири чи офісу завжди вимагає роботи вантажників та вантажних автомобілів, які постійно завантажують сходові клітки, займають ліфти та паркувальні місця.
Створено: 13 Березня 2023
Оновлено: 06 Квітня 2023
Дізнатись ціни
Замовити переїзд

Як залишитися із сусідами друзями?

перенесення коробок

Організація переїзду — це з одного боку радісна, ​​але і в той же час дуже важлива подія. Тим паче, що жоден переїзд не може обійтися без створення дискомфорту для ваших сусідів чи навіть простих перехожих. Перевезення квартири чи офісу завжди вимагає роботи вантажників та вантажних автомобілів, які постійно завантажують сходові клітки, займають ліфти та паркувальні місця. Все це не може не дратувати сусідів та визивати їх обурення. Саме тому, щоб попередити такі неприємності, необхідно своєчасно продумати стратегію переїзду і його зручності для оточуючих.

Організація переїзду: що врахувати?

При організації переїзду квартири або офісу варто зважено та професійно підійти до мінімізації всіх незручностей. Саме тому аби попередити різні конфліктні ситуації з сусідами та залишитися з ними в дружніх відносинах, рекомендовано потурбуватися про підготовчі заходи.

  • При плануванні дати переїзду краще назначати перевезення речей на будні дні.
  • Також дуже важливо заздалегідь дізнатися про погодні умови на призначений день для переїзду. Особливо це стосується переїзду, який відбувається восени та взимку. Не варто планувати переїзд на дні, в які обіцяють опади або ожеледицю. Це може значно ускладнити виконання вантажниками робіт з завантаження та вивантаження речей.
  • Окрім цього, при плануванні мувінгу необхідно переконатися, що все готово до перевезення. Тобто необхідно переконатися, що ліфт працює та проходи нічим не загороджені. При перевезенні домашніх тварин треба обов’язково забезпечити їм клітку аби тварини не плутались під ногами.

Умови зручного переїзду: про що треба потурбуватися?

перевезення речей

При плануванні квартирного чи офісного переїзду необхідно розуміти, що від якості підготовчих робіт буде залежати чи обернеться він для вас та сусідів болем та неприємностями або все пройде гладко та позитивно.

  1. Саме тому, по-перше, заздалегідь проінформуйте ваших сусідів по квартирі чи офісу що планується переїзд. Можливо у них до Вас є якісь питання, можливо вони володіють інформацією, яка буде перешкоджати або унеможливлювати переїзд. Обов’язково повідомте години переїзду.
  2. По-друге, проінформуйте про майбутній переїзд власника квартири, якщо вона орендована, адміністрацію будинку, де орендується офіс, ОСББ чи ЖЕК. Це питання має велике значення, адже на день переїзду у будинку можуть проводитися роботи з ремонту комунікацій або благоустрою, які заважатимуть якісній роботі вантажників. Не призведе до конфліктних ситуацій у день переїзду й інформування орендодавців, адже може виявитися заборгованість за оренду, комунальні послуги тощо.
  3. По-третє, розмістіть на кожному поверсі біля ліфту дружні оголошення про переїзд. Вкажіть дату та години проведення робіт. Адже левова частина вантажних робіт під час квартирного переїзду якраз і проводиться із залученням ліфта. Зайнятість ліфту неодмінно викликає незручності, а відповідно, і незадоволення сусідів із верхніх поверхів.
  4. По-четверте, місця для паркування транспорту, які є найближчими до входу у під’їзд заздалегідь забронюйте із обов’язковим зазначенням причини такого бронювання. Якщо ж ці місця відведені для конкретних автомобілів і Вам відомі їх власники, домовтеся з ними, що на час переїзду їх парко місця будуть зайняті. Приємною несподіванкою для них стане «незначний» солодкий комплімент від Вас.

траспортування речей  послуги вантажників

квартирний переїзд  послуги квартирного переїзду

Оскільки підхід до під'їзду в кожному будинку унікальний, потрібно постаратися мінімізувати незручності для оточуючих, зв’язані з вантажними роботами. Хто знає, можливо з часом Вам доведеться повернутися на це місце знову. Тому не залишайте після себе неприємні враження. Поводьтеся з оточуючими так, як бажаєте щоб і вони поводилися з Вами!

Іван Горгут - Найдосвідченіший вантажник
Іван Горгут
Найдосвідченіший вантажник
Я маю більше 12 років досвіду в організації перевезень та переїздів, як у місті Львів, так і по всій Україні. На моєму рахунку більше 1230 успішних переїздів. Обожнюю свою роботу і писати статті в блозі “УРА! Переїзд”
Цікавить інше запитання?
Знайдіть відповіть серед інших питань, або спитайте особисто.
Послуги перевезення вантажу у Львові від УРА! Переїзд

Цей сайт використовує файли cookies. Використовуючи наш сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності