Як перевезти диван, щоб не пошкодити оббивку

Щоб зрозуміти всі тонкощі перевезення дивану, давайте для початку розберемося, які вони бувають. Дивани поділяються на розкладні та не розкладні. Розкладні в свою чергу на одно та двоспальні. Всіх їх об’єднує наявність оббивки та суцільність конструкції, яку не завжди можна розкрутити.
Створено: 09 Березня 2023
Оновлено: 12 Квітня 2023
Дізнатись ціни
Замовити переїзд

Як перевезти диван, щоб не пошкодити оббивку

диван

Щоб зрозуміти всі тонкощі перевезення дивану, давайте для початку розберемося, які вони бувають.

Дивани поділяються на розкладні та не розкладні. Розкладні в свою чергу на одно та двоспальні. Всіх їх об’єднує наявність оббивки та суцільність конструкції, яку не завжди можна розкрутити.

Як правило, дивани складаються із двох, максимум трьох частин. Перша – це м’ягка частина, яка і власне розкладається і на якій зручно відпочивати, друга – каркас дивану, який здатний витримувати великі навантаження і третя – пристінна дошка.

Для розбору дивану і підготовки до його перевезення Вам знадобляться ключі на 10, 12 та 14 розмірів. Також варто мати під рукою плоскогубці та пласку викрутку. Цього інструменту цілком вистачить для розбирання та збирання дивану під час його перевезення.

Як захистити оббивку дивану при перевезенні?

захисти обивки дивана

Щоб захистити оббивку, під час перевезення дивану у Львові, його потрібно якісно упакувати. Спочатку у пом’якшувальний матеріал, це наприклад може бути ковдра, і потім необхідно обов’язково обгорнути стрейч плівкою. Перший захищає від ударів, друга – від попадання пилу та вологи на оббивку. При такому пакуванні диван якісно захищений від дощу чи снігу, який може піти під час завантаження або розвантаження його в машину, ударів об поручні сходів, коли вантажники нестимуть його на потрібний поверх. Як правило, із диваном в комплекті є м’ягкі подушки, їх також потрібно упакувати у стрейч плівку аби вони не забруднилися під час переїзду.

Скільки потрібно вантажників та який автомобіль, щоб перевезти диван?

Диван відноситься до великих меблів і щоб його якісно перевезти у місті Львів, Вам потрібно як мінімум два вантажники із спеціальними такелажними ременями та вантажний бус на 10-ть м.куб.

Під час підбору вантажників зверніть увагу, що майже жоден диван не вміщується у ліфт, тому всі його частини потрібно зносити та піднімати на потрібний поверх вручну. Для такої роботи потрібні професійні вантажники, які мають і, головне, вміють користуватися такелажними ременями. При виборі автомобіля варто звернути увагу на чистоту вантажного відсіку та наявність стяжних ременів. Саме останніми потрібно закріпити диван у кузові автомобіля щоб він не “літав” у ньому.

перевезення дивана  безпечне перевезення дивану

Замовляйте пакет послуг «Перевезення дивану» від компанії «УРА! Переїзд»

Компанія «УРА! Переїзд» - єдина мувінгова компанія у м. Львові, яка пропонує пакет послуг з перевезення дивану за ціною 1100 грн. Детальніше із пакетом послуг можна ознайомитися за посиланням тут.

В нього входять такі роботи:

  • розбір дивану, при необхідності, на старому місці та збір на новому;
  • упакування всіх частин дивану у пом'якшувач і стрейч плівку для уникнення пошкоджень під час перевезення;
  • упакування подушок, м’яких частин та шухляд дивану у стрейч плівку для захисту від бруду під час перевезення;
  • спуск/підйом в сумі до 6-ти поверхів, за кожен наступний поверх доплата 30 грн;
  • робота спеціального вантажного автомобіля із ременями для фіксування дивану, для безпечного його перевезення.

Зробивши замовлення у наші компанії Вашому дивану будуть надані всі почесті та ніжності від наших вантажників і він буде перевезений безпечно та швидко на протязі 2-х годин. Замовляйте зараз!

Іван Горгут - Найдосвідченіший вантажник
Іван Горгут
Найдосвідченіший вантажник
Я маю більше 12 років досвіду в організації перевезень та переїздів, як у місті Львів, так і по всій Україні. На моєму рахунку більше 1230 успішних переїздів. Обожнюю свою роботу і писати статті в блозі “УРА! Переїзд”
Цікавить інше запитання?
Знайдіть відповіть серед інших питань, або спитайте особисто.
Послуги перевезення вантажу у Львові від УРА! Переїзд

Цей сайт використовує файли cookies. Використовуючи наш сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності