Як перевезти холодильник: все що потрібно знати про транспортування холодильника

Як перевозити холодильник правильно. Чи можна перевозити холодильник лежачи. Все що потрібно знати про транспортування холодильника від мувінгової компанії «УРА! Переїзд»
Створено: 18 Березня 2023
Оновлено: 29 Серпня 2023
Дізнатись ціни
Замовити переїзд

Як перевезти холодильник: все що потрібно знати про транспортування холодильника

холодильник

Принцип роботи будь-якого холодильного обладнання пов’язаний із використанням двигуна та фреону, який власне і видає такий необхідний холод. Для правильного і постійного обігу фреону по системі на задній стінці холодильника змонтовані мідні трубки, по яких він рухається і, відповідно, віддає холод.

Необхідність перевезти холодильник у м. Львів Вас може виникнути при перевезенні як квартири, так і офісу, адже цей побутовий помічник є найпершою необхідною технікою, яку купляють додому та на роботу.

При перевезенні холодильника на нове місце обов’язково потрібно ознайомитися із позначками, які є на самій упаковці техніки та порад по транспортуванню, зазначені у інструкції до будь-якого холодильного чи морозильного обладнання.

Як правиzо, на упаковці Ви побачите позначку у вигляді двох стрілок догори та зображення бокалу.

Розберемzся детальніше, що вони означають і як впливають на перевезення холодильника по Львову та будь-якому іншому місту.

Дві стрілки догори означають, що обладнання потрібно перевозити тільки стоячи, виробник не рекомендує транспортувати його лежачи або будь-яким іншим способом.

Позначка у вигляді бокалу інформує про крихкість вмістимого у коробці і забороняє кантувати коробку та перевозити вмістиме без упаковки.

Отримати безкоштовну консультацію з перевезення холодильника у Львові
Спеціаліст Ура! Переїзд відповість на всі ваші питання і допоможе вам знайти оптимальне рішення, щодо перевезення холодильника у м. Львів

Чому не можна перевозити холодильник лежачи?

Як вже говорилося, в будь якому холодильному чи морозильному обладнанні є мережа трубок, по яких рухається фреон.

Ця система налаштована так, щоб фреон постійно стікав донизу до двигуна і під його тиском піднімався догори. При неправильному перевезенні холодильника, наприклад лежачи на боці, фреон стікає в інше місце, але не в двигун. В двигуні в той час утворюється повітряна подушка, яка при поверненні холодильника у вертикальне положення не дає фреону стекти донизу.

При вмиканні обладнання у розетку двигун починає працювати так звано “на сухо” і моментально перегорає. Ремонт у цьому випадку буде коштувати від 30-40% вартості холодильника, тому що, як правило, це буде заміна двигуна.

Як правильно перевозити холодильник: ТОП-5 рекомендацій

правильне перевезення холодильника  перенесення холодильника

Зважаючи на рекомендації виробників, компанія «УРА! Переїзд» перевозить холодильне та морозильне обладнання тільки у вертикальному положенні.

Більше того, для наших клієнтів ми пропонуємо пакет послуг під ключ, який так і називається “Перевезення холодильника”. Його вартість 1050 грн.

До пакету входить:

  • упакування холодильника у пом'якшувач і пакувальну стрічку для уникнення пошкоджень під час перевезення;
  • упакування скляних деталей та шухляд холодильника у пакувальну стрічку;
  • спуск/підйом в сумі до 6-ти поверхів, за кожен наступний поверх доплата 10 грн.;
  • робота вантажного автомобіля із фіксаторами для вантажу, для безпечного переїзду;
  • в салоні вантажного буса або вантажівки може розміститися тільки два пасажири - вантажники;
  • холодильник перевозиться вертикально (стоячи), якщо його висота більше ніж 1,80 м, то вартість перевезення збільшується на 300 грн., так як буде працювати вантажівка із висотою кузова 2,1 м.

При перенесенні холодильника вантажники компанії «УРА! Переїзд» обов’язково використовують такелажні ремені, щоб перенести його виключно вертикально та максимально обережно.

У наших вантажних автомобілях обладнання закріплюється такелажними стяжками, а по кутах, де ремінь торкається холодильника, ставиться поролон або картон.

послуги вантажника  послуги вантажників

Після транспортування морозильного обладнання потрібно як мінімум 6-ть годин не вмикати його у розетку, аби дати достатньо часу фреону стекти у картер двигуна і таким чином унеможливити поломку холодильника.

Замовляйте вантажне таксі "УРА! Переїзд" для перевезення холодильника чи морозильної камери у Львові в нашій компанії і вже за декілька годин ви зможете насолоджуватися охолодженими продуктами на новому місці.

Іван Горгут - Найдосвідченіший вантажник
Іван Горгут
Найдосвідченіший вантажник
Я маю більше 12 років досвіду в організації перевезень та переїздів, як у місті Львів, так і по всій Україні. На моєму рахунку більше 1230 успішних переїздів. Обожнюю свою роботу і писати статті в блозі “УРА! Переїзд”
Цікавить інше запитання?
Знайдіть відповіть серед інших питань, або спитайте особисто.
Послуги перевезення вантажу у Львові від УРА! Переїзд

Цей сайт використовує файли cookies. Використовуючи наш сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності