Якою має бути стретч-плівка для переїзду

Стретч-плівка – це важливий атрибут будь-якого переїзду та відмінний захист продукції від бруду, пилу, вологи та різного роду випадкових механічних пошкоджень, також, стретч-плівка чудово фіксує продукцію, що транспортують на дерев’яних та пластикових піддонах. У нашій статті ви дізнаєтеся для чого вона використовується, та які у неї технічні характеристики.
Створено: 15 Березня 2023
Оновлено: 12 Квітня 2023
Дізнатись ціни
Замовити переїзд

Якою має бути стретч-плівка для переїзду

стретч-плівка

Стретч-плівка – це важливий атрибут будь-якого переїзду та відмінний захист продукції від бруду, пилу, вологи та різного роду випадкових механічних пошкоджень, також, стретч-плівка чудово фіксує продукцію, що транспортують на дерев’яних та пластикових піддонах. Важливість її технічних характеристик важко переоцінити, адже вона дозволяє якісно закріпити пакувальний матеріал, забезпечити цілісність вантажу і що не мало важливо забезпечує зручність під час транспортування. У нашій статті ви дізнаєтеся для чого вона використовується, та які у неї технічні характеристики.

Для чого використовується стретч-плівка?

Стретч-плівка, або пакувальна плівка використовується дуже широко у транспортуванні речей, адже саме вона дозволяє швидко та якісно запакувати великий обсяг продукції, найчастіше - вантажі на палетах та техніку. У сфері переїздів пакувальна плівка дуже широко використовується в першу чергу, щоб закріпити вантажні ковдри, спіненим поліетиленом на ваших речах.

Вона дозволяє легко та швидко закріпити пакувальні матеріали на ваших меблях чи техніці та швидко їх перевезти на нове місце. Також пакувальна плівка використовується для упакування дрібних речей, таких як:

 • вилки
 • ложки
 • ножі
 • металевий посуд, аби вони не дзеленчали під час переїзду

Унікальні властивості стретч-плівки

упакування стретч-плівкою

Стретч-плівка виготовляється з поліетилену низької щільності та з полівінілхлориду. В залежності від призначення, завдань та цілей її товщина варіюється від 5 до 23 мкм. До вашої уваги, унікальні властивості плівки:

 • еластичність
 • міцність на розрив
 • стійкість до екстремальних температур
 • опірність агресивному середовищу
 • проста в застосуванні
 • зберігає «липкість» при багаторазовому застосуванні
 • мала вага
 • оптимальна вартість
 • прозорість і блиск

Стретч-плівка ділиться на три категорії:

1 місце – прозора, вона найбільш популярна

2 місце – чорна

3 місце – кольорова (у двох варіантах: червона та синя)

Типи стретч-плівки:

 • технічний
 • харчовий

Технічна стретч-плівка, зазвичай, використовується для упаковування сировини та готової продукції при її складуванні та перевезенні. Найчастіше такою плівкою обтягують вантаж на палетах. Плюсами технічної стретч-плівки є економія пакувального матеріалу, можливість упаковування вантажів з нестандартними формами, довільне групування одиниць товару. Харчовий стретч буває поліетиленовим і полівінілхлоридним (ПВХ). Кожен з них має свої переваги:§ ПВХ-плівка відома своєю здатністю «дихати» - вона пропускає кисень, вуглекислий газ і водяну пару.§ ПЕ-плівка додає продуктам ідеальний товарний вигляд і надійно захищає від пилу, бруду і вогкості.§ обидва види харчового стретчу невразливі для хімічних агресорів, та витривалі при критичних температурах.

Ключові характеристики стретч-плівки

послуги пакувальників

Використовується для ручного пакування та використання під час переїздів квартири, будинку чи навіть офісу. Упаковані предмети фіксує надійно. Стретчовий матеріал повністю повторює форму предмету та запобігає його пошкодженню. Герметичність захищає від попадання вологи та пилу, адже переїзд може пройти тоді, коли на вулиці дощова погода і т.п. Стретч-плівка не збільшує вагу предмета, але якісно його фіксує та захищає від пошкоджень. Запобігає утворенню конденсату, на відміну від звичайної поліетиленової плівки.

Товщина плівки 17 мікронів, аби ви розуміли 17 мкр це 0,017 мм. Ширина рулону 500 мм, а довжина 280 погонних метрів, вага 2,4 кг.

І головне! Вона може розтягнутися аж в три рази.

Отже, резюмуємо. Стретч-плівка - це дешевий, універсальний, безпечний, економічний і простий у використанні матеріал для упаковування. Ідеальний варіант, як для штучного фасування, так і для обгортання вантажних палет. Якщо ви вже задумалися про вибір відповідної стретч-плівки для вашого застосування, то компанія УРА! Переїзд вже подбала про це. Зараз компанія не має послуги надавання стретч-плівки в оренду, проте Ви можете придбати пакувальну плівку від УРА! Переїзд всього за 300 гривень за 1 рулон. Це дозволить швидко та якісно запакувати всі Ваші речі, щоб вони легко та швидко, але головне безпечно переїхали на нове місце. Аби дізнатися більш детально про компанію, перейдіть на сайт https://new.urapereyizd.com.ua/

Іван Горгут - Найдосвідченіший вантажник
Іван Горгут
Найдосвідченіший вантажник
Я маю більше 12 років досвіду в організації перевезень та переїздів, як у місті Львів, так і по всій Україні. На моєму рахунку більше 1230 успішних переїздів. Обожнюю свою роботу і писати статті в блозі “УРА! Переїзд”
Цікавить інше запитання?
Знайдіть відповіть серед інших питань, або спитайте особисто.
Послуги перевезення вантажу у Львові від УРА! Переїзд

Цей сайт використовує файли cookies. Використовуючи наш сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності