Оренда рокли та навіщо вона потрібна під час переїзду

Оренда рокли досить популярна послуга. Її замовляють на будівельні майданчики, склади та навіть на переїзд офісу чи банку. Адже важкі сейфи та банкомати можна безпечно перевезти тільки на рохлі. У статті дізнаєтеся як її використовувати, та на що звертати увагу при виборі.
Створено: 15 Березня 2023
Оновлено: 12 Квітня 2023
Дізнатись ціни
Замовити переїзд

Оренда рокли та навіщо вона потрібна під час переїзду

оренда рокли

Оренда рокли досить популярна послуга. Її замовляють на будівельні майданчики, склади та навіть на переїзд офісу чи банку. Адже важкі сейфи та банкомати можна безпечно перевезти тільки на рохлі. У статті дізнаєтеся як її використовувати, та на що звертати увагу при виборі.

Де використовується рокла

Переїзд – це завжди виклик, особливо коли переїжджає склад чи навіть відділення банку. У першому варіанту – це велика кількість продукції на піддонах, яку потрібно перевезти. А в другому випадку – це важкі сейфи та навіть, банкомати, які виключно силами вантажників перевезти тяжко.

Рокла стане у пригоді, коли потрібно розвантажити будівельні матеріали, або перемістити їх на велику відстань на будівництві. Саме для таких переїздів на розвантаження використовується такелажний візок, або як його всі називають – рокла.

На що звертати увагу, обираючи роклу

 • тип рокли (ручна, ручна гідравлічна, електрична, сходова і т.д.), залежно від цілей, обирайте той візок, який вам потрібен
 • вантажопідйомність (підйомність візка коливається від 1-5т, віддавайте перевагу візкам з вантажопідйомністю у 2,5 т, адже в таких моделях використовується якісніший метал вил, і менше ризик піддатися майбутнім деформаціям)
 • країну виробник
 • умови роботи та інтенсивність (віддавайте перевагу надійним моделям, або тим які поєднують якість та оптимальну ціну)
 • Важливо! Орендуючи роклу, звертайте увагу на її справність.

Оренда рокли від УРА! Переїзд

Перша професійна мувінгова компанія УРА! Переїзд пропонує послуги оренди рокли. Основні характеристики рокли:

 • вантажопідйомність до 1,5 тонни
 • довжина рокли – 1500 міліметрів
 • довжина вил рокли становить – 1150 міліметрів
 • ширина вил рокли становить 560 міліметрів
 • ширина між зовнішніми торцями коліс становить 470 міліметрів
 • висота ручки рокл становить 1180 міліметрів
 • діапазон підйомної рокли від землі становить мінімум 85, а максимум 200 міліметрів
 • тип коліс – поліуретан, які стоять як спереду та і ззаду, на кожній стрілі по два колеса, що дозволяє краще їздити по нерівній поверхні
 • вага рокли – 85 кг.

Як правильно використовувати роклу

Переведіть ручку рокли догори, таким чином, аби вила, що спрямовують стали опускатися. Підведіть вила під палету або під вантаж. Переведіть ручки рокл у нижнє положення та накачайте поршень рухами ручки рокли вверх та вниз. Перемістіть ручку в нейтральне положення і почніть рух. Опускання палети здійснюється такими способами: перемістіть рукоятку у верхнє положення та утримуйте її доки вила не опустяться у максимальне низьке положення, витягніть вила з піддона або вантажу.

Важливо! Розчищайте шлях перед роклою, він має бути вільним, а рух потрібно здійснювати лише по горизонтальним поверхням. Слідкуйте за освітленням приміщень, воно повинно бути якісним. Не забувайте про вантажопідйомність рокли та вагу вашого вантажу. Не залишайте устаткування без нагляду та не переміщуйте на роклі непалетовані товари. Фіксуйте вантаж.

Ціна оренди рокли – всього 300 грн за 1 добу, доставка і забір рокли по 450 грн. При оренді візка вноситься завдаток в сумі 2000 грн, при оренді більше ніж на 10-ть днів, доставка і забір — безкоштовно. Оренда рокл від мувінгової компанії УРА! Переїзд – це хороше рішення під час переїзду складу, перевезення сейфу чи банкомату. Замовляйте оренду рокл від мувінгової компанії УРА! Переїзд і ваші важкі та громіздкі вантажі переїдуть швидко, а головне безпечно.

Дякуємо вам за увагу. З любов’ю до змін у житті, щиро ваші УРА! Переїзд.

Іван Горгут - Найдосвідченіший вантажник
Іван Горгут
Найдосвідченіший вантажник
Я маю більше 12 років досвіду в організації перевезень та переїздів, як у місті Львів, так і по всій Україні. На моєму рахунку більше 1230 успішних переїздів. Обожнюю свою роботу і писати статті в блозі “УРА! Переїзд”
Цікавить інше запитання?
Знайдіть відповіть серед інших питань, або спитайте особисто.
Послуги перевезення вантажу у Львові від УРА! Переїзд

Цей сайт використовує файли cookies. Використовуючи наш сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності